Galaxy Note 10 şarj olma hızıyla şaşırtabilir

0

Küresel basında yer alan iddialara göre Galaxy Note 10 şarj olma hızıyla dikkat çekecek. İşte detaylar…

Sayılı gün kaldı… Samsung Galaxy Note 10 tanıtım tarihi geçtiğimiz haftalarda açıklanmıştı, yılın en çok merak edilen modelleri arasındaki Note 10’un 7 Ağustos’ta tanıtılacağı biliniyor. Bu noktada cihazın olası özellikleri hakkında artık son iddialar gündeme geliyor.

Basınında yer alan iddialara göre Galaxy Note 10 şarj olma hızıyla dikkat çekecek. Bu noktada modelin kutusundan 45w şarj aleti çıkacak ama aynı zamanda 25W şarj aleti desteği de sunulacak. Bu sayede ayrıca alınabilecek bir şarj cihazı kullanılarak çok daha kısa sürelerde dolan pil mümkün hale gelecek. Zira Samsung’un diğer güçlü üreticilerde olduğu gibi ilginç aksesuarlarla akıllı telefon kullanımına farklı boyutlar kazandırma konusundaki niyetinin ciddi olduğu düşünülebilir.

En nihayetinde Galaxy Note 10 şarj olma hızıyla büyük fark yaratacak bir model olarak karşımıza çıkabilir gibi görünüyor. Elbette şimdilik nihai olarak doğrulanan herhangi bir detaydan ziyade basında yer alan iddialar söz konusu. 7 Ağustos 2019 ise her şeyin netlik kazanacağı tarih olacak.

Diğer yandan Galaxy Note 10’da 6.3 inçlik QHD+ ekran ve 3500 mAh pil kapasitesi beklentileri sıklıkla öne çıkıyor. Galaxy Note 10 Plus modelinde ise 6.8 inç’lik QHD+ ekran ve 4300 mAh pil bekleniyor.

Cihazların her ikisinin de hızlı şarj desteği sunacağını belirtelim.

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın