Espor turnuvası Razer Invitational 7 Mayıs’ta başlıyor

0

Razer Invitational Season 2020’nin müthiş başarısından etkilenen Razer, 2021 sezonuna bomba gibi başlıyor ve Kuzey Amerika’ya tüm oyuncular için en büyük e-spor turnuvasını getiriyor.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, 7 Mayıs’ta başlayacak turnuva elemeleriyle tüm Kuzey Amerika oyun topluluğuna açık en büyük bölgesel online e-spor turnuvası olan Razer Invitational’ın yeni sezonunu duyurdu. Razer Invitational Season 2020’nin küresel başarısının ardından, turnuva serisi, 2021 sezonuna Kuzey Amerika’da ilk kez başlayarak, bölgedeki rakipleri mayıs ayı boyunca ve haziran ayının başlarına kadar haftalık üç ayrı turnuvada yarışmaya davet ediyor.

Her hafta, e-spor dünyasının her köşesinden sporcular, sadece şan ve şöhret için değil aynı zamanda oyun donanımı ve 30.000 dolara kadarlık ödül havuzu için Fortnite (PC, Konsol, Mobil), Rainbow 6 Siege (PC) ve Brawl Stars (Mobil) dahil olmak üzere farklı oyunlarda rekabet etme fırsatına sahip olacak.

Tam anlamıyla eşsiz bir espor turnuvası

Razer Kıdemli Global Espor Lideri Khang Thai, “Razer Invitational, her sporcunun oyun içi sıralamasına, sponsorluk durumuna veya takım üyeliğine bakılmaksızın rekabet etme şansına sahip olduğu saf ve rekabetçi bir platform oluşturma fikri üzerine kuruldu” dedi. “Artık e-spor topluluğu içinde kapsayıcılığı temsil eden küresel bir fenomen haline gelen Invitational’ın oldukça başarılı geçen 2020 sezonunun ardından, daha da büyük bir 2021 sezonu ile e-spor vizyonumuza devam ederek, rekabetçi turnuva oyunlarını dünyanın her yerinden herkes için erişilebilir kılıyor ve yeni nesil e-spor sporcuları yetiştiriyoruz.”

Cevap bırakın