Her an elinizin altında bulunması gereken el feneri önerileri

1

Bu yazıda elektrik kesintilerinde işinize yarayacak, her an yedekte tutmanızda yarar olan el feneri önerilerinde bulunuyorum. Gelin şimdi sadece evde değil, ihtiyaç duyduğunuzda, arabada, kampta ve bakım-onarım işleri yaparken kullanabileceğiniz el feneri seçeneklerine yakından bakalım.

El fenerleri, bizi karanlıkta kalmaktan kurtarıyor. Pil ile çalışan modeller için her defasında pil satın almak ya da şarjlı pil kullanarak bu pilleri tekrar tekrar şarj etmemiz gerekir. Aydınlatma ihtiyacınızı sürekli pil satın alarak karşılamak hem maliyetli hem de kullanım kolaylığı açısından pek tercih edilen bir yöntem değil.

Şarj edilebilir modelleri tercih etmekte yarar var

Dâhili batarya içeren, şarj edilebilen el fenerlerini satın almanız daha kullanışlı ve pratik olacaktır. Çünkü el fenerinizi bataryası tükendiğinde, pil satın almak yerine en yakın prize takıp şarj etmek büyük kolaylık. Aynı zamanda bütçemiz için ekonomi sağlayacaktır.

Direkt prize takılabilen ürünler daha kullanışlı

Bazı el feneri ve ışıldak gibi ürünlerde şarj kablosu bulunuyor. Ürün satın alırken, kablolu yerine direkt prize takılarak şarj edilebilen modelleri seçmeniz daha pratik olacaktır. Fener satın almadan önce bu unsurları göz önünde bulundurmanızda yarar var. Şimdi MediaMarkt e-ticaret mağazasından seçtiğim ürünlere bakalım.

 


el feneri

DURACELL CL 10 Classic Serisi El Feneri

Darbeye dayanıklı, kolay kavranabilen ve kaymayan kauçuk kasaya sahip olan ürün, su sıçramasına karşı dayanıklı. Bu nedenle kötü hava koşullarından etkilenmeden kullanabilmeniz mümkün oluyor. 20 Lumen ışık yoğunluğuna sahip olan ürün, 20 metreye kadar bir alanı aydınlatabiliyor. İki adet D boy (büyük boy) pille çalışan ürün, 68 saate kadar kesintisiz kullanım ömrü sunuyor. Üründe, üretici firma tarafından ‘5x süper net LED’ olarak tanımlanan LED donanımı bulunuyor.

DURACELL CL 10 Classic Serisi El Feneri hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.


el feneri

PETRIX 99866 9 Led’li Fener

PETRIX firmasnın bu ürünü 9 adet LED’le ihtiyaç duyduğunuz aydınlatma seviyesini size sağlıyor. PETRIX’in bu LED’li feneri kırılmaya karşı dayanıklı olarak tasarlanmış ve su dirençli kapak sayesinde de sıvılardan etkilenmiyor. Ürün 4 adet kalem pille çalışıyor.

PETRIX 99866 9 Led’li Fener hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.


el feneri

PHILIPS SFL5250/10 Su Geçirmez Fener

Philips’ın darbelere karşı dayanıklı ve su geçirmez olarak tasarladığı bu ürün, dış mekan kullanımı için ideal.
Üretici firma tarafından 40 lümen aydınlatma seviyesi ve 120 metre ışık menzili bulunduğu belirtilen ürün, 2 adet D boy (klasik büyük boy) pille çalışıyor ve 200 saat kullanım ömrü sunuyor.

PHILIPS SFL5250/10 SU GECIRMEZ FENER hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.


el feneri

HOMETECH LED-615 Led’li Işıldak

HomeTech tarafından üretilen bu ürün, 12 adet uzun menzilli LED ile daha fazla alanı aydınlatma özelliğine sahip. Darbelere karşı dayanıklı bir kasaya sahip olan bu ürün, uzun ömürlü şarj edilebilir 900mAh batarya içeriyor. Tek şarjla 6-8 saat kullanım süresi sağlayan bu ürün, ani elektrik kesintilerinde hayat kurtarıcı olabilir. Üretici tarafından verilen bilgiye göre, ürünün şarj süresi ise 8-10 saat seviyesinde.

HOMETECH LED-615 Led’li Işıldak hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.


el feneri

GOLDMASTER Lam-833 Şarjlı El Feneri

Goldmaster tarafından üretilen bu el feneri ise LED’li bir ürün. Ön kısmında 7 adet yüksek parlaklı LED bulunan ürün, 2.4 Volt dahili batarya ile çalışıyor ve direkt olarak 220 Volt prize takılarak şarj edilebilecek yapıya sahip. El feneri ve ışıldak gibi aydınlatma cihazlarının üzerinde direkt fiş bulunması ve kablo gerektirmeksizin prize takılabilmesi büyük kolaylık sağlıyor. Bu nedenle satın alacağınız el fenerlerinde bu özelliği de göz önünde bulundurmanızda yarar var.

GOLDMASTER Lam-833 Şarjlı El Feneri hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.


Daha fazla el feneri seçeneği incelemek isterseniz…

Bu yazıda, MediaMarkt e-ticaret sitesinden sizler için seçtiğim el feneri önerilerinde bulundum. Önerdiğim el feneri modellerinden daha fazlasını incelemek isterseniz, MediaMarkt e-ticaret sitesindeki tüm seçenekleri buradan görebilirsiniz.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Bilgisayarınızı güvenle taşımanız için sırt çantası önerileri

Çok fonksiyonlu kablolu telefon önerileri

Cep telefonunu aratmayacak kablosuz telefon önerileri

Cevap bırakın