Canon Legria HF serisine üç yeni model eklendi

0

1485257741_LEGRIA_HF_R806_WH_Main_LCD_FSLCanon, LEGRIA HF serisine üç yeni model ekledi. LEGRIA HF R806, LEGRIA HF R86 ve LEGRIA HF R88, ultra geniş açılı lensi ve zum özellikleriyle dikkat çekiyor. Kolay kullanımıyla tüm aile bireyleri için ideal olan LEGRIA HF Serisi, 57X zum özelliğiyle uzaktaki ayrıntıları bile kaçırmıyor. İşte detaylar…

Canon, LEGRIA HF serisini üç yeni modelle yenilediğini duyurdu: LEGRIA HF R806, LEGRIA HF R86 ve LEGRIA HF R88. Ailelere ve anılarını biriktirmeye meraklı kullanıcılara kullanımı kolay ve kaliteli HD video kamera deneyimi sunan yeni seri, daha önceki modellerin özelliklerine birçok yenilik ekledi. Yepyeni bir gövde içinde esnek yavaş/hızlı hareket efektleri, net ve rengarenk videolar için güçlendirilen düşük ışık kapasitesi gibi daha fazla yaratıcı kontrol seçeneğine sahip.

Kameraların her biri yeni ‘esnek’ yavaş ve hızlı hareket efektleri ile artık kaydın ortasında çekim hızını değiştirmenize olanak tanıyor. İsterseniz mumların söndürüldüğü o anda yavaşlayın, isterseniz sevdiğinizin atlama tahtasından suya daldığı anda hızlanın. Ayrıca çekiminize kolay bir şekilde komik veya dramatik efektler de ekleyin. Videolarınızın doğal olduğundan ve iyi ışıklandırıldığından emin olmanız için, kameralardaki ‘vurgulu öncelik modu’ şimdi çekim sırasında doğrudan seçebileceğiniz bir iyileştirilmiş ‘arka plan aydınlatma düzeltmesi’ ile destekleniyor. Bu iki ayarın birleştirilmesi sayesinde kamera sahneyi analiz ederek, çok parlak sahnelerde bile tüm detayların yakalanmasını ve parlak ve karanlık kısımlar arasındaki kontrastın net olmasını garantiliyor.

Dahili hafızası var

Tüm ayarlarda rahatça gezinebilmeniz için renkli 7,5 cm yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran size kullanımı kolay bir arayüz sunarken, otomatik sahne özelliği, ayarları sizin yerinize akıllı bir şekilde değiştirerek üzerinizdeki baskıyı hafifletiyor. Bu kameralar uzun pil ömrüyle uzun süre çekim yapmanızı sağlıyor ve LEGRIA HF R86 ve LEGRIA HF R88 modelleri, daha fazla çekim yapmanıza olanak tanıyan dahili bellek içeriyor.

Cevap bırakın