PUBG MOBILE Yeni Yıl Galasında 600 Bin TL’lik ödül dağıttı

PUBG MOBILE, Yeni Yıl Galası etkinliğinde sürpriz isimlerle bir araya geldi, oyun severlere toplamda 600 Bin TL değerinde harika ödüller dağıtıldı…

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, tüm oyun severleri sürpriz isimlerin katıldığı ve büyük ödüllerin dağıtıldığı Yeni Yıl Galası ile adından söz ettirdi. Her zaman yenilikçi içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmayı hedefleyen PUBG MOBILE, Yeni Yıl Galası etkinliğinde 600 Bin TL değerinde ödül dağıtarak bu konuda büyük bir rekora da imza attı.

Burak Özçivit, Sefo, Uzi, İrem Derici ve Mustafa Ceceli gibi birbirinden ünlü isimlerin katıldığı etkinlikte, PUBG MOBILE’ın popüler haritalarına benzer haritaların tasarlandığı AR (Arttırılmış Gerçeklik) ve xR (Genişletilmiş Gerçeklik) teknolojileri aynı anda kullanıldı. Bu özel teknoloji tamamı Türk yazılımcılardan oluşan 22 kişilik bir ekip tarafından 1.100 saatten fazla zaman harcanarak geliştirildi.

İzleyenlere 600 Bin TL’lik ödül dağıtıldı

PUBG MOBILE bu özel etkinlikle yeni yılı kutlamak için toplamda 600 Bin TL’lik ödül dağıtırken büyük bir çekiliş gerçekleştirdi. Apple Macbook Pro, iPad Pro, PlayStation 5 ve daha birçok harika ödülün oyun severlere dağıtıldı, Yeni Yıl Galası özel yayını, 31 Aralık akşamı 21:30’da PUBG MOBILE Türkiye YouTube kanalındaydı.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle