Gears 5, Tech Test ile Xbox One ve PC oyuncularıyla buluştu

Oyun severler, 10 Eylül’de Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek Gears 5’i Tech Test ile erkenden deneyimleme şansı yakalıyor.

Xbox’ın efsanevi Gears of War serisinin yeni oyunu Gears 5, 19-21 Temmuz ve 26-28 Temmuz tarihlerinde Tech Test’e açıldı. Oyunseverler, 10 Eylül’de Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek Gears 5’i Tech Test ile erkenden deneyimleme şansı yakalıyor.

Ön sipariş verenler, geçtiğimiz E3 Fuarı’nda son gelişmeleri paylaşılan Gears 5’i Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pas for PC üyeleri Tech Test sezonuna katılarak erkenden deneyimleme imkanına sahip. İki farklı haritada Arcade, Escalation ve King of the Hill oyun modlarının oynanabileceği Tech Test’te, ilk kez Gears of War oynayanlar için ise oyu Bootcamp modu yer alıyor.

Oyun sırasında üç farklı görevi yapan oyuncular, her bir görev için Tech Test’e özel silah skin’leri kazanacak. Görevlerin hepsini bitirenler ise buna ek olarak Gears 5 banner’ının sahibi olacak. Gears 5’in çıkış tarihinden önce Gears of War serisini bitirmek isteyenler, serinin tüm oyunlarına Xbox Game Pass’ten ulaşabilecek.

Xbox Game Pass Ultimate üyeleri, E3 fuarında dünya lansmanının 10 Eylül’de gerçekleşeceği duyurulan Gears 5’i 6 Eylül’den itibaren Ultimate Edition ile oynayabilme ayrıcalığını elde edecek. Xbox Game Pass Ultimate’a yeni üye olacaklar Xbox’ın tüm üyelik modellerini tek bir serviste birleştiren en gelişmiş servisine ilk ay için sadece 5.90 TL ödeyecek.

Gears 5
Yorumlar (0)
Yorum Ekle