Yaz tatilinde kullanacağınız 5 teknolojik ürün!

0

Yaz tatilinde kullanabileceğiniz hem sizi serin tutacak hem de formunuzdan ödün vermeden serinlemenizi sağlayarak sizi eğlendirecek ürünleri bir araya topladık. Ürünlerin hepsini MediaMarkt mağazaları veya internet sitesinden güvenle satın alabilirsiniz.

Yaz tatilinde kullanacağınız 5 teknolojik ürün!

Ürünlerimiz arasında bulunan Tefal OnTheGO Mataralı Blender ile her gün daha fazla taze meyve ve sebze sunmak çok kolay. Kompakt ve rahat kullanılan bu sıkacak, şıklık ve işlevi bir araya getiren yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılan bir mataraya sahip. Matara, üç basit adımda çalışıyor. En sevdiğiniz meyve ve sebzelerle doldurun, karıştırmak için üstteki düğmeye basın ve gün boyu besin ve enerji için yanınıza alın!

Formunuzu bu sıcak havada yerinde ve serin tutarken aldığınız kaloriyi veya sporunuzu takip etmek için Apple Watch Series 7 akıllı saati öneriyoruz. Apple ekosistemi ile kusursuz çalışan bu akıllı saatle nabız, kalori ve EKG gibi sağlık özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz.

Yaz aylarında tatile gittiğinizde sahile yanınıza müziğinizi kaliteli bir şekilde taşımanızı sağlayan JBL Go 2 Bluetooth hoparlör suya ve toza dayanıklı olması ve uzun kullanım süresiyle tam olarak sizlerin yanında.

En güzel yaz akşamlarında hazırlanmayı en çok geciktiren durumlardan biri saçlar. Bu konuda Babyliss Smooth Glide Saç Düzleştirici, 200-230 derece çalışma sıcaklığı ile kolayca saçınızı düzleştirmenizi sağlıyor.

Son ürünümüz olan Oral B Pro 3500 şarjlı diş fırçası, seyahat kabı ile bavulunuzda fazla bir yer kaplamadan sizinle yaz akşamlarını ışıldatmanızı sağlıyor. İncelediğimiz tüm ürünler MediaMarkt mağazaları ve internet sitesinde sizleri bekliyor.

Cevap bırakın