Xbox Live Gold’da ücretsiz Ekim ayı oyunları belli oldu

0

Ücretsiz Ekim 2019 oyunları listesinde heyecanla deneyimlenen çeşitli yapımlar yer alıyor. İşte o oyunlar…

Microsoft tarafın geliştirilen Xbox oyun konsolunda Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak sunulacak oyunlar belli oldu. Oyun severler tarafından merakla beklenen Ekim 2019 oyunları listesinde büyük bir heyecanla deneyimlenen çeşitli yapımlar yer alıyor.

Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarının oynayabileceği listede dört farklı oyun yer alıyor. Oyun severler tarafından yapılan yorumlarda Ekşm 2019 oyunlarının önceki aylara göre biraz sönük kaldığı belirtiliyor.

Korku tüneline hazır mısın?

Yeni Xbox Live Gold ücretsiz oyunları gayet iddialı. Microsoft tarafından yapılan paylaşımda belli olan oyunlar oldukça iyi. Paylaşılan listede Xbox One oyun konsolu için Friday the 13th: The Game ile Tembo the Badass Elephant oyunu yer alıyor. Korku oyunu Friday the 13th: The Game için yaş sınırı bulunduğunu hatırlatalım. Bu oyunlar Xbox One konsolunda Ekim ayı boyunca ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

Xbox 360 oyun konsolu tarafında ise Ekim ayında ücretsiz bir şekilde temin edilebilecek oyunlar arasında Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge ve Disney Bold yer alıyor. Bu oyunlar Xbox 360 konsolunda Ekim ayı boyunca ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

Öte yandan Xbox 360 oyunları geriye uyumluluk ile Xbox One konsolu üzerinden de ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

Cevap bırakın