Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetPhilips Hue GO v2 taşınabilir LED lamba ile hayatınıza renk katın

  Philips Hue GO v2 taşınabilir LED lamba ile hayatınıza renk katın

  Philips Hue GO v2 taşınabilir LED lamba, 16 milyondan fazla renk seçeneği ile istediğiniz ambiyansı oluşturmanızı sağlıyor.

  Bluetooth destekli olan ve mobil uygulamayla yönetilebilen, renk tonları ayarlanabilen bu ürün, Amazon Alexa, Google Assistant ile Apple HomeKit destekli ve ses ile kontrol edilebiliyor.

  Philips Hue GO v2, ayrıca satın alınabilen Hue Bridge aracılığıyla, Philips Hue ürünleriyle entegre çalışabiliyor. Böylece birden fazla Philips Hue lambayı aynı anda kontrol etme şansına sahip oluyorsunuz.

  Bu ürüne temel olarak taşınabilir bir masa lambası diyebiliriz. Ancak kullanım senaryosu sizin hayal gücünüze kalmış.

  Kutusundan çıkan adaptörle şarj edilebilen Philips Hue GO v2, 15X15 cm boyutlarında ve  0,63 kg ağırlığında.

  Hue GO v2

  Tatile çıkarken yanınıza alabileceğiniz bu ürünle, geceleri sahilde ya da kampta dilediğiniz renk ve tonda akşam yemeği ambiyansı oluşturabilirsiniz.

  Üründe Sıcacık Mum, Pazar Kahvesi, Meditasyon, Büyülü Orman ve Gece Macerası gibi dinamik efektler mevcut.

  Işık ayarlarını doğrudan ışığın üzerindeki düğmeyle değiştirebiliyor ve özel ışık sahneleri arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

  Philips Hue GO v2, tek şarjla parlak akıllı aydınlatma modunda 2,5 saat, Cozy Candle mum ışığı etkisi modunda ise 18 saate kadar çalışabiliyor.

  Philips Hue ailesi aydınlatma cihazlarını kontrol etmek için, akıllı telefonunuza Philips Hue adlı mobil uygulamayı yüklemeniz gerekiyor.

  Hue GO v2

  Philips Hue uygulamasına 10 adede kadar Bluetooth destekli akıllı ışık ekleyebilir ve evinizdeki tüm aydınlatma düzenini cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

  16 milyonu aşkın rengi destekleyen Philips Hue ailesi ürünlerle bulunduğunuz mekânı tek dokunuşla, parti, sinema, oturma odası ya da okuma odası gibi modlara geçirebiliriniz.

  Renk zenginliği sayesinde mekânlarınızı LED ışıkla istediğiniz gibi boyama şansınız var. Sıcaktan soğuğa çeşitli ışık tonları kullanarak, günün her saati farklı bir aydınlatma yapabilirsiniz.

  Günlük işleriniz için özel olarak önceden ayarlanmış olan, Rahatlama, Okuma, Enerji ve Konsantrasyon gibi farklı modlar arasından seçim yapabilirsiniz.

  Hue GO v2

  Televizyon izlerken ya da müzik dinlerken, ambiyans aydınlatmasının buna uygun yapılmasını sağlamak elinizde.

  Hue Bridge satın alarak aydınlatma düzeninizi yönetilebilir hale getirdiğinizde, ışıklarınız film ya da Spotify’da dinlediğiniz müzikle senkronize oluyor.

  Philips Hue mobil uygulamasıyla, evinizdeki aydınatmayı uzaktan yönetme imkânına kavuşuyorsunuz.

  Aydınlatmaları otomatik olarak açıp kapatmak için zamanlayıcı ve belli zamanlarda devreye girecek otomasyonlar oluşturabilirsiniz.

  MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan daha aydınlatma ürünleri seçeneği için buradan bilgi alabilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Ayrıca, sevdikleriniz için hediye arıyorsanız, MediaMarkt’ın Hediye Bulucu hizmeti size yardımcı olabilir. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Aksiyon Kamerası Satın Alma Rehberi

  Evde topraksız tarım çözümü: Akıllı Bahçe

  Bu yaz ayağınızı yerden kesecek scooter modelleri

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN