Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetBu yaz ayağınızı yerden kesecek scooter modelleri

  Bu yaz ayağınızı yerden kesecek scooter modelleri

  Havaların ısınmaya başlaması ve baharın gelmesiyle birlikte, son dönemde şehir içi ulaşımda popüler olan scooter araçları yollarda daha çok görmeye başladık. Maliyetin düşük olması ve buna karşın sağladığı azami fayda nedeniyle bu teknolojik oyuncaklar çokça tercih ediliyor. Özellikle fazla eğimli olmayan güzergâhlarda evden işe ya da okula gidip gelmek için bu ürünler çok ideal.

  Katlanabilir modeller kolay taşılabiliyor

  Gerektiğinde katlanabilir olmaları ve toplu taşıma araçlarına da alınabilmeleri nedeniyle orta mesafe yolculuklar için de scooter tercih edilebiliyor. Bu hafta MediaMarkt internet mağazasından ayağınızı yerden kesecek elektrikli scooter önerilerinde bulunuyorum. Hazırsanız gelin hemen başlayalım:

  ONVO OV-007

  ONVO OV-007

  Tavsiye edeceğim ilk ürün, ONVO firmasının OV-007 modeli. 350 W maksimum güce sahip olan bu elektrikli scooter, tek şarjla 30 km menzil yapabiliyor. Maksimum batarya süresi 50 dakika. 8 inç çapında tekerlekleri bulunan ONVO OV-007, 150 kg taşıma kapasitesine sahip. Ön tekerlekte elektronik, arka tekerlekte kampana fren kullanılan bu elektrikli scooter’ın ağırlığı ise 15 kg.

  SMARTMI Gorilla Power

  SMARTMI Gorilla Power

  Önereceğim ikinci elektrikli scooter, SMARTMI firmasının Gorilla Power modeli. 1200W maksimum güce sahip olan bu ürün, tek şarjla 85 km menzil vadediyor. Maksimum batarya süresi 80 dakika. 10 inç çapında tekerlekler kullanılan SMARTMI Gorilla Power, maksimum 150 kg taşıma kapasitesine sahip. Disk fren sistemi bulunan bu elektrikli scooter’ın ağırlığı ise 29.8 kg.

  SEGWAY F40E

  SEGWAY F40E

  Bir başka seçenek ise SEGWAY firmasının F40E modeli. 350W maksimum güce sahip olan bu ürün, tek şarjla 30 km menzil vadediyor. Maksimum batarya süresi 50 dakika. 10 inç çapında tekerlekler kullanılan SEGWAY F40E, 120 kg maksimum taşıma kapasitesine sahip. Motor fren sistemi kullanılan bu elekrikli scooter’ın ağırlığı ise 19.1 kg.

  GIDDY Kickscooter X8

  GIDDY Kickscooter X8

  Tavsiye edeceğim son elektrikli scooter, GIDDY firmasının Kickscooter X8 modeli. 350W maksimum güce sahip olan bu ürün, tek şarjla 15-20 arasında menzil vadediyor. Maksimum batarya süresi 2-3 saat. 8.5 inç çapında tekerlekler kullanılan GIDDY Kickscooter X8, 120 kg maksimum taşıma kapasitesine sahip. Ön tekerlekte elektrikli, arka tekerlekte disk fren kullanılan bu elektrikli scooterın ağırlığı ise 15 kg.

  Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

  Bu yazıda size ayağınızı yerden kesecek elektrikli scooter modelleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm elektrikli scooter modellerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Akıllı telefonunuz için aksesuar önerileri

  Vivo V30 5G akıllı telefon inceleme

  Akıllı telefon kiralama hizmeti nedir?

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN