MediaTrend yazarları okurları ile buluştu

0

MediaTrend yazarları ve okurlar bir arada…

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik market zinciri MediaMarkt’ın her geçen gün daha fazla büyüyen teknoloji blogu MediaTrend’in birbirinden deneyimli yazarları, okurlarıyla bir araya geldi.

MediaTrend’in deneyimli yazar kadrosu, 21 Aralık Perşembe akşamı MediaMarkt ÖzdilekPark AVM’de okurları ile buluştu. Yazarların yanı sıra teknoloji dünyasından tanınmış isimlerin de katıldığı MediaTrend okur buluşması renkli anlara sahne oldu.

MediaTrend yazarları ile okurlar, teknolojiye dair birçok konuda sohbet ederken, MediaMarkt mağaza çalışanları ve MediaTrend yazarı olmayıp teknoloji tarafında çalışan birçok isiminde dahil olduğu geniş bir kapsamda, karşılıklı fikir alış verişlerinde bulunuldu.

Çeşitli röportajların da gerçekleştirildiği etkinlikte MediaTrend yazarları, okurlarına akıllı telefon, bilgisayar, aksesuar, küçük ev aletleri gibi ürün segmentlerde çeşitli önerilerilerde bulundu; ayrıca Yılbaşı alışverişi için hangi hediyelerin alınabileceği konusu da gündem maddeleri arasındaydı.

Etkileşimin yoğun şekilde yaşandığı keyifli okur buluşması, yoğun ilgi eşliğinde son derece verimli bir ortamda gerçekleşti. Benzer organizasyonların devam edeceği bilgisi paylaşıldı.

MediaMarkt Hakkında

50 yıllık birikimiyle, 15 ülkede, 1016 mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile 900 milyonun üzerinde müşterisine hizmet veren Media-Saturn Holding’e bağlı MediaMarkt, dünya markalarını Alman uzmanlığı ve düşük fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlayan Avrupa’nın 1 numaralı elektronik market zinciri MediaMarkt, Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtı. 2013 yılında da online satış kanalı mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirdi. Uluslararası çoklu kanal stratejisi ile mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunan MediaMarkt’ın, 14 adedi İstanbul’da olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da toplam 55 mağazası bulunuyor.

Cevap bırakın