Akıllı telefon aksesuar tavsiyeleri!

0

Teknoloji dünyasının en popüler ürün gamı olan akıllı telefonlar için hazırladığımız aksesuar liste videosu ile karşınızdayız. Akıllı telefon aksesuar listesinde farklı kullanım amaçlarına uygun 5 aksesuara yer verdik.

Akıllı telefon aksesuar tavsiyeleri!

Samsung Level U Bluetooth kulaklık

Akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz faydalı aksesuarlar listemizde Samsung Level U bluetooth kulaklığa yer verdik. Şık bir tasarıma sahip olan bluetooth kulaklık, hem müzik dinleyenlerin hem de telefonla sık görüşme yapanların ilgisini çekecektir.

Akıllı telefon aksesuar

10 saat kadar müzik dinleme ve 11 saate kadar konuşma süresi sunabilen Level U kulaklık şık ve pratik bir model arayanların ilgisini çekecektir. Samsung Level U kulaklığı bu linkten satın alabilirsiniz. Bu şık kulaklığın fiyatı ise 199 TL.

SPIGEN Galaxy Note 8 Case Liquid Crystal

Samsung Galaxy Note 8 için Spigen tarafından üretilen Liquid Crystal serisi 4 taraftan koruma sağlayan kılıf, telefonu hem koruma altına alıyor hem de Galaxy Note 8’in şık görüntüsünden ödün vermeden kullanmanızı sağlıyor. Şeffaf görüntüsü ve güçlü yapısı ile dikkat çeken bu kılıf 69.99 TL fiyat etiketine sahip.

URBAN REVOLT Trust 21806 Air Vent Araç İçi Telefon Tutucu

Sıklıkla otomobil kullananlar için araçlarında olmazsa olmaz aksesuarlardan biri de telefon tutuculardır. Listemizde yer alan Urban Revolt Trust 21806 model isimli araç tutucu, 6 inç boyuta kadar tüm telefonlar için uygun bir yapıya sahip. Döndürülebilen kafa yapısı sayesinde yatay ve dikey kullanıma da son derece müsait. Bu küçük ama işlevsel aksesuar ise sadece 39.99 TL

SONY CP-AB300B 3 m Micro USB Data ve Şarj Kablosu

Uzun ve kaliteli bir microUSB kablo, akıllı telefonu olan herkesin arayacağı bir aksesuardır ancak hem uzun hem de kaliteli bir kablo bulmak her zaman kolay olmayabilir. 3 metre uzunluğa sahip Sony CP-AB300B microUSB kablo hızlı şarj desteğine de sahip olması ile dikkat çekiyor. Bu kablo 29 TL fiyat ile satılıyor.

JABRA Drive Bluetooth Araç Kiti

Yoğun araç kullanımı ve telefon görüşmeleri yapanlar için, sürüş sırasında telefon kullanmak dikkat dağıtıcı ve riskli olabilir. Bu noktada ise araç içinde bir görüşme yardımcısı işinize kolaylaştıracaktır. Jabra Drive Bluetooth araç kiti, yüksek hoparlör ve mikrofon kalitesi ile araç içindeki konuşmalarınızı dikkat dağıtmadan gerçekleştirmenizi sağlayacak. 189 TL fiyata sahip olan bu aksesuar alacağınız en başarılı modellerden biri olabilir.

Cevap bırakın