21 Aralık’taki MediaTrend Okur Buluşmasına DAVETLİSİNİZ!

0

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik market zinciri MediaMarkt’ın her geçen gün daha fazla büyüyen teknoloji blogu MediaTrend’in birbirinden deneyimli yazarları, okurlarıyla bir araya geliyor.

21 Aralık Perşembe günü İstanbul Özdilek Park AVM’deki MediaMarkt mağazasında gerçekleşecek okur buluşması saat 19.00’da başlayacak.

“Teknoloji” konuşmaya hazır mısınız?

MediaTrend okur buluşmasında teknoloji dünyasının önde gelen isimleri ile okurlar bir arada keyifli dakikalar geçirirecek ve ‘teknoloji’ konuşacaklar. Okurlarla çeşitli bilgiler paylaşılırken yaklaşan Yılbaşı öncesinde her bütçeye uygun hediye tavsiyelerinde bulunulacak.

Etkinlikte kimler var?

Renkli etkinlikte Cem Kıvırcık, Bülent Nevres, Aykut Altındağ, Murat Oktay, Özgür Çetin, Ecevit Bıktım, Hakkı Alkan, Melih Bayram Dede, Funda Güleç Yalçın, Nurhan Demirel, Aytun Çelebi, Tolga Cem Küçükyılmaz, Ferhat Verdi, Savaş Önemli, Berk Iybar, Duygu Sayıner gibi teknoloji dünyasının duayen isimlerinden birçoğu yer alacak.

Çeşitli sürprizlerin de yaşanacağı MediaTrend okur buluşmasına katılarak bu teknoloji dolu deneyime merhaba demek isteyen herkesin, aşağıdaki adreste bulunan MediaMarkt mağazasına gelmeleri yeterli.

MediaMarkt / İstanbul Özdilek Park AVM

Esentepe Mah. Dede Korkut Sk. Büyükdere Cad. – Şişli No:15
34394 İstanbul

Telefon: 0850 222 1 500

E-Posta Adresi: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr

MediaMarkt Hakkında

50 yıllık birikimiyle, 15 ülkede, 1016 mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile 900 milyonun üzerinde müşterisine hizmet veren Media-Saturn Holding’e bağlı MediaMarkt, dünya markalarını Alman uzmanlığı ve düşük fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlayan Avrupa’nın 1 numaralı elektronik market zinciri MediaMarkt, Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtı. 2013 yılında da online satış kanalı mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirdi. Uluslararası çoklu kanal stratejisi ile mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunan MediaMarkt’ın, 14 adedi İstanbul’da olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da toplam 55 mağazası bulunuyor.

 

Cevap bırakın