Kablosuz TV klavyesi ile konforu yaşayın

0

Televizyonunuzu kumanda yerine kablosuz bir klavyeyle yönetmenin keyfi anlatılamaz. Özellikle ev ortamında, akıllı televizyonunuzu tam bir klavye ile dokunmatik yüzeyle kullanmak size büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu amaçma LOGITECH K400 model klavyeyi öneriyorum. Gelin şimdi evdeki konforunuzu artıracak bu ürüne yakından bakalım.

Tüm eğlence fonksiyonları elinizin altında

LOGITECH’in Wireless Touch Keyboard K400 Plus model televizyon klavyesi bluetooth destekli. Televizyonunuz ile 10 metre mesafeden kusursuz iletişim kuruyor. Bu sayede internete bağlanabilen televizyonunuzun size sunacağı tüm eğlence fonksiyonları elinizin altında oluyor.

Kablosuz TV klavyesi

Ayrı bir klavye ve yine ayrı bir fare kullanmaya gerek bırakmayan bu bütünleşik ürün, üzerinde bulunan 3.5 inç boyutundaki dokunmatik yüzeyle televizyonunuzun eğlence fonksiyonlarını yönetmeyi konforlu hale getiriyor.

Kısayol tuşları kullanıcılara zaman kazandırıyor

Ses açma ve kapama tuşları, ok tuşları ve klavye düzeni, kullanıcıların konforunu artırmak için özel olarak tasarlanmış. Windows ve Android işletim sistemi kullanıcıları için kısayol tuşları zaman kazandırıyor.

İsterseniz Logitech Options yazılımı ile tuş ve dokunmatik yüzey ayarlarını kendi ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Kablosuz TV klavyesi

Ürün, tak çalıştır kurulum özelliğine sahip. Bu sayede satın aldıktan sonra teknik bilginiz olmasa bile kolayca kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Kutusundan çıkardığınız anda kullanıma hazır

Ürünün kutusundan çıkan bluetooth destekli alıcıyı USB bağlantı noktasına takmanız yeterli. Otomatik olarak kurulum gerçekleşecektir.

LOGITECH TV klavyesi 18 ay pil ömrüyle iddialı

LOGITECH Wireless Touch Keyboard K400 Plus model televizyon klavyesi, pil ömrüyle de çok iddialı. 2 adet pille tam 18 ay aralıksız kullanım ömrü vaad ediyor. Bu da uzun süre pil değiştirme ihtiyacınız olmaması demek.

Kablosuz TV klavyesi

Bu süre şirket tarafından günlük ortalama 2 saat kullanım süresine göre hesaplanmış. Dilerseniz pil ömrünü daha fazla uzatmak için klavyeyi kullanmadığınız zamanlarda kapalı tutabilirsiniz.

Birden çok işletim sistemi ile sorunsuz çalışıyor

Kablosuz TV klavyesi, birden çok işletim sistemi ile sorunsuz olarak çalışacak şekilde tasarlanmış. Ürün, Windows, Android veya Chrome OS işletim sistemleri ile tamamen uyumlu.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda size Logitech’in kablosuz TV klavyesi hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. Daha fazla klavye seçeneği görmek isterseniz buradan bilgi alabilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Chrome web tarayıcısında olmazsa olmaz eklentiler

En popüler fotoğraf düzenleme uygulamaları

En popüler açık kaynak yazılımları

Cevap bırakın