Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  İncelemelerKlavye & MouseKablosuz klavye ve mouse seti önerileri

  Kablosuz klavye ve mouse seti önerileri

  Bilgisayarı verimli kullanabilmek, elbette kullanışlı çevre birimlerine sahip olmakla ilgili. Bunların başında bilgisayarla iletişimimizi sağlayan klavye ve mouse setleri gelir. O nedenle, tercih edeceğimiz klavye ve mouse, büyük önem kazanır.

  Klavye ve mouse seti satın almadan önce ihtiyacımızı belirlememiz gerekir. Eğer bilgisayarı daha çok oyun ve eğlence amaçlı kullanıyorsak, oyuncu klavyesi ve mouse’u kategorisindeki ürünlere yönelmemiz gerekir. Eğer oyun ve eğlence öncelikli değilse, iş ve eğitim odaklı isek, farklı bir kategori ilgi alanımızda olacaktır.

  Bu yazıda eğitim ve iş amaçlı tercih edilebilecek klavye ve mouse seti modelleri öneriyorum. Eğer hazırsanız, MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim setlere gelin yakından bakalım.

  LOGITECH MK235 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti

  LOGITECH MK235 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti

  Türkçe Q klavye düzeni, sayısal tuş takımı, 15 kolay erişimli kısayol tuşa sahip tam boyutlu klavye ve her iki elle kullanıma uygun mouse‘tan oluşan LOGITECH MK235 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti, tak-çalıştır kolaylığında bir ürün. Setin alıcısını bilsayarınızın USB bağlantı noktasına taktığınız anda hemen çalışıyor. Sıvı dökülmelerine karşı korumalı tasarlanan setin klavyesi 36 ay, mouse’u ise 12 ay pil ömrüne sahip.

  DEXIM KMSW-300 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti

  DEXIM KMSW-300 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti

  Kablosuz klavye ve mouse seti satın almak isteyenlere önereceğim bir başka ürün ise, DEXIM markalı KMSW-300 model. Bu set, 105 tuşlu Türkçe Q diziliminde tam boyutlu klavye ve 4 butonlu optik mouse’tan oluşuyor. Mouse’un DPI değeri 800, 1200 ve 1600 seviyesinde ayarlanabiliyor. Bu ayar sayesinde kullanıcılar, mouse’un hassasiyetini kendi tercihlerinde göre özelleştirme fırsatı yakalıyor.

  HP 330 Klavye ve Mouse Seti

  HP 330 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti

  Klavye ve mouse setini oyun değil de daha çok iş ve eğitim amaçlı kullananlar için HP 330 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti ideal bir çözüm olabilir. Bilgisayarla kablosuz olarak iletişim kuran bu klavye ve mouse seti, masaüstünde kablo karmaşası yaratmadığı için çok kullanışlı. Ayrıca bu set, Windows, iOS, Linux işletim sistemli cihazlarla uyumlu.

  Klavye ve Mouse Setleri MediaMarkt’ta!

  MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim klavye ve mouse seti modelleri bu kadar. Tabii ki daha fazla seçenek raflarda mevcut. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm klavye ve mouse setleri için sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Eğer konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Philips Hue GO v2 taşınabilir LED lamba ile hayatınıza renk katın

  Aksiyon Kamerası Satın Alma Rehberi

  Evde topraksız tarım çözümü: Akıllı Bahçe

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN