Akıllı baskül ile formunuzu koruyun

0

Formunuzu korumanın en iyi yolu kilonuzu her gün kontrol etmek ve ona göre beslenmek. Bu yazıda sadece kilonuzu değil, vücut kitle oranı, vücut yağ oranı, vücut su oranı, vücut kas ve kemik oranınızı takip edebileceğiniz, gerektiğinde diyetisyeninizle paylaşabileceğiniz akıllı baskül inceliyoruz

Formda kalmak için öncelikle kilonuzu sürekli kontrol altında tutmanız gerekir. Bunun yolu ise baskül kullanmak. Her sabah kilonuzu öğrenerek güne başlamak sizi formda kalmak için motive edecektir. Kilonuzun beklentinizin üstünde olduğunu görerek güne başlamak o gün size daha az kalori almanız gerektiği şeklinde uyarı kabul edilebilir. Bu sayede kilonuzun kontrolü sizin elinizde olur.

Sağlık verileriniz akıllı baskülle cepte

Daha gelişmiş basküller kullanarak, sadece kilonuzu değil vücut analizinizi de öğrenebilirsiniz. Bu amaçla MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan MEDISANA marka bluetooth bağlantılı vücut analizi yapan akıllı baskülü satın alarak kullanabilirsiniz.

Kilonu anında diyetisyeninle paylaş

Akıllı baskül bluetooth bağlantısı sayesinde kilo durumunuzu anında cep telefonunuza aktarıyor ve düzenli olarak raporlanmasını sağlıyor. Grafiksel olarak gün gün kilo durumunuzu takip etmek, dönemsel ve mevsimsel olarak formunuzu korumanız için size veri sağlar. Akıllı baskülün size sağlayacağı kilo durumu ve vücut analizini dilerseniz diyetisyeninizle de kolayca paylaşabilirsiniz.

Yağ, su, kas ve kemik ölçümü yapabiliyor

Hassas kilo ölçümü yapan MEDISANA akıllı baskül, vücut kitle oranı (BMI), vücut yağ oranı, vücut su oranı, vücut kas ve kemik oranını belirleyebiliyor. MEDISANA akıllı baskül, ailedeki 4 kişi için ayrı ayrı tanımlanabiliyor ve bu kişileri cihaz otomatik olarak tanıyor. Akıllı baskülde ayrıca sporcular için sporcu modu mevcut.

MEDISANA Akıllı Baskül

MEDISANA şirketinin akıllı baskülü için VitaDock+ adlı mobil uygulamayı Android için buradan, iOS içinse buradan indirebilirsiniz. VitaDock+ uygulaması sadece akıllı baskül için değil şirketin diğer sağlık ürünleri için de kullanılabiliyor.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda size Bluetooth bağlantılı vücut analizi yapan akıllı baskül hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm sağlık ürünleri seçeneklerini buradan görebilirsiniz.Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Sinema keyfinizi katlayacak ‘soundbar’ önerileri

Android platformundaki en popüler podcast uygulamaları

11.11 Singles Day için özel: Yalnızlığınızı bitirecek uygulamalar

Cevap bırakın