Zyxel Multy U, IF Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu

0

Minimalist tasarımı ile Z kuşağı kadar sıra dışı olan Zyxel Multy U, telekomünikasyon alanında “IF Product Design Award 2019” ödülüne layık görüldü.

İnternet ve teknoloji ile bütünleşen ve kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak tasarlanan üç bantlı Ev Wi-Fi Mesh Sistemi Multy U, stil ve teknolojiyi bir arada sunuyor. Dinamik bir tasarıma sahip olan ürün, sınırların ötesinde 3 bant Wi-Fi deneyimi yaşatıyor. Özelikle genç neslin taleplerine yönelik olarak tasarlanan ve Multy U, IF Tasarım Ödülleri Jürisinin de beğenisi kazanarak tam not aldı.

Bu sene 66’ıncısı düzenlenen yarışmanın sonuçlarının açıklanmasının ardından ödüller, Münih’de BMW Welt’te düzenlenen törende sahiplerine takdim edildi. Ödülü, IF Design Yönetim Ekibinden alan Zyxel Akıllı Yaşam İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Bill Su, Zyxel olarak büyüleyici, nefes kesen ürünler tasarlama devam edeceğiz” dedi. Su, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Zyxel üstün donanım özeliklerine sahip ürün ve çözümleri ile bireylerin ve kurumların hayatlarını kolaylaştırıyor, onların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Son kullanıcıya hitap eden ürünlerimizin özellikle genç tüketicilerimizin enerjisine paralel dinamik bir yapıda olmasına özen gösteriyoruz. Dünyanın en prestijli tasarım değerlendirme ödüllerinden biri olan IF Design Award Tasarım Ödüllü ile başarımız bir kez daha tescillenmiş oldu. Telekomünikasyon alanında ödül almak, şirketimizin dünya genelinde pazar lideri olarak sektöre yön veren öncü konumunu pekiştirdi. Ödül kazananlara verilen IF logosu, bizler için gurur kaynağı oldu. IF Tasarım Ödülü kazanmak, bir kalite damgasıdır.”

İlginizi çekebilir: Fiyat-performansta iddialı WiFi menzil geliştirici Zyxel WRE6602

IF Tasarım Ödülleri, Almanya’da 1953 beri, seçkin ve yenilikçi tasarımın uluslararası tescili olmasının yanı sıra; tasarımda mükemmelliğin prestijli bir sembolü olarak anılıyor.

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt‘ta satışa sunulan Zyxel ürünlerini buraya tıklayarak inceleyebilir, online alışverişle satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın