Yeni iPhone modelleri için tarih sonunda belli oldu!

0

Merakla beklenen yeni iPhone modelleri için duyuru tarihi sonunda belli olmuş gibi görünüyor. Her yıl olduğu gibi Apple, yine Eylül ayının başını tercih edecek mi? Yoksa bambaşka bir dönemde mi bu yeni telefonlar tanıtılacak? İşte cevabı!

iPhone’um Şarj Olmuyor. Ne yapmalıyım?

Yeni iPhone modelleri ne zaman tanıtılacak?

iPhone XiPhone X Plus ve iPhone 9 adlarıyla tanıtılması beklenilen 2018 iPhone serisi, şirketin alışılagelmiş lansman takvimini devam ettirecek gibi gözüküyor. Buna göre beklentiler şu an için 12 Eylül tarihine odaklanmış durumda. Bu tarihin verilmesine sebep olarak, şirketin iPhone tanıtımları için genellikle Salı ve Çarşamba günlerini tercih etmesi gösteriliyor.

Yine de 4 Eylül5 Eylül ve 11 Eylül tarihlerinin de etkinlik için güçlü adaylar olduğu düşünülüyor. Apple tarafından tanıtımların ABD’de Eylül ayının ilk Pazartesi günü kutlanılan İşçi Bayramı tatilini takip eden ilk hafta gerçekleştirildiği de bilgiler arasında yer alıyor.

12 Eylül sonrası tarihlere ise pek ihtimal verilmezken, iPhone mağaza satışlarının ve çevrimiçi ön siparişlerin 21 Eylül tarihinde başlayacağı söyleniyor.

Cevap bırakın