Yeni Canon XEED 4K600Z ile tanışın

0

Dünyanın en küçük 4K lazer projektörü Canon XEED 4K600Z duyuruldu.

Canon, dünyanın en küçük ve en hafif 4K projektör modeli XEED 4K600Z’yi lanse etti. 6 bin lumen kapasitesine sahip yeni model; tasarım, eğitim, sunum gibi profesyonel ortamlar için geliştirildi.

4096 x 2400 piksel çözünürlüklü aygıt, yüksek görüntü parlaklığıyla da iddialı. Ayrıca LCOS ve AISYS iyileştirmesine sahip optiklerle donatılmış durumda. Bu sayede gerçekçi renkler ve detaylarıyla öne çıkıyor.

Tüm üst sınıf simülasyon ortamları için ideal alternatifler arasında konumlanan aygıt, sahip olduğu asgari ilan eğriliği ile hareket bulanıklarını azaltıyor. 1.34-2.35:1 yansıtma oranı sunarken, net odaklanmasını her ortamda yapabiliyor.

Lens dahil 26 kg. ağırlığında olan Canon XEED 4K600Z, kendi sınıfında dünyanın en küçük ve en hafif doğal 4K lazer projektörü kabul ediliyor. Kurulum süreci de kısa sürede yapılan cihaz, çok sayıda programlanabilir ayarı ile gece, gündüz kesintisiz çalışabiliyor, bağlantısı iOS cihazlar üzerinden wi-fi ile yapılabiliyor ve dikey modda kullanılabiliyor.

Canon XEED 4K600Z, lazer teknolojisine sahip olduğu gibi dijital yönlendirmelerde de çok başarılı sonuçları mümkün kılıyor. Tıbbi görüntüleme eğitiminde DICOM 14 standartlarıyla uyumlu DICOM (Tıbbi Standartta Dijital Görüntüleme ve İletişim) simülasyon modu kullanılarak gri skalasında röntgen ışınını doğru bir şekilde yakalayabiliyor.

Okuma Tavsiyesi: Panasonic’in sevimli projektörüne yakından bakın.

Özellikle büyük işletmeler tarafından tercih edilmesinin nedeni ise 40 bin saate çıkan ömür avantajı ile bakım ve arıza masraflarını asgari düzeye indirmesi, beş yıllık garantisi, yüksek ışık performansı için klasik yerine mavi ışıklı lazer kullanılmış olması şeklinde sıralanıyor.

 

Cevap bırakın