Xiaomi Mi 11T serisinin önemli bir özelliği daha onaylandı!

0

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, akıllı telefon pazarındaki çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Halihazırda bütçe dostu modeller üzerine çalışan üretici, kısa bir süre sonra karşımıza yeni Mi 11T serisi ile çıkacak.

Şirketin 15 Eylül tarihinde tanıtacağı Mi 11T serisi, lansman öncesi önemli bir özelliğiyle daha onaylandı.

Xiaomi, MIUI arayüzüne yeni bir özellik eklemeye hazırlanıyor!

Xiaomi Mi 11T serisi, 120W hızlı şarj ile gelecek

Xiaomi’nin 15 Eylül tarihinde düzenleyeceği etkinlikte Mi 11T serisi başta olmak üzere, daha pek çok yeni ürün sergilenecek. Ancak bu etkinlikte gözler hiç şüphesiz en çok da Mi 11T serisinde olacak. Peki Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu bizlere neler sunacak?

Bilindiği üzere Çinli firma, yeni bir akıllı telefon ya da tabletini tanıtmadan önce bununla ilgili mutlaka teaser paylaşır ve bazı önemli özellikleri ön plana çıkarır. Bu, Mi 11T serisinde de değişmedi. Tanıtımına günler kala Xiaomi, Mi 11T serisinin 120W HyperCharge hızlı şarj ile geleceğini onayladı.

Xiaomi, 120W gücündeki HyperCharge teknolojisini geçtiğimiz yıl piyasaya sürdü. Bu teknoloji, resmi verilere göre 4.000 mAh kapasitesindeki bir pili 8 dakikada tam şarj edebiliyor. Dolayısıyla şirketin yeni Mi 11T serisi de tıpkı Mi 10 Ultra’da olduğu gibi çok kısa sürede şarj edilebilecek. Ancak pil kapasitesinin 5.000 mAh olacağını varsayarsak bu süre biraz daha uzayabilir. Tüm detaylar, lansman sırasında Xiaomi tarafından açıklanacaktır.

 

Cevap bırakın