Xiaomi Mi 11, MIUI 12.5 Enhanced’in yeni bir sürümünü aldı!

0

Xiaomi, kısa süre önce Mi Mix 4 lansmanın da en yeni arayüzü MIUI 12.5 Enhanced sürümünü duyurdu. MIUI 13 öncesi gelen bu sürüm, mevcut versiyona kıyasla yüzlerce açığı kapatıyor ve daha akıcı bir arayüz deneyimi sunuyor.

Şu anda Çinli üretici anavatanın da bu güncellemeyi ilk etap modellerin tamamına ulaştırdı. Firma artık ikinci etap ve global modeller için harekete geçti. Desteklenen tüm modeller için çalışmalar devam ederken, şirketin amiral gemisi Mi 11 modeli, ikinci bir güncelleme daha aldı.

MIUI 12.5 Enhanced sürümü, popüler modelde sorun yaratıyor!

MIUI 12.5 Enhanced’in yeni sürümü, Mi 11 için hataları gideriyor

Xiaomi’nin Mi 11 için yayınladığı yeni güncelleme, MIUI 12.5 Enhanced’in ikinci sürümü olarak geliyor ve bazı hataları gideriyor. Bunun yanı sıra aylık güvenlik yaması da en son sürüme getiriliyor.

Güncelleme notlarına göre Mi 11 için yayınlanan bu güncelleme; ses kaydedici, takvim, oyun hızlandırma, not ve diğer sistem uygulamalarını optimize ediyor. Optimizelerin yanı sıra firma, ”Hesap Makinesi” içinde tümünü seç ya da iptal et düğmesini uygulamaya ekliyor.

Yine Galeri uygulamasında da bazı yenilikler var. Xiaomi, son güncellemesinde albüm üzerine ekran görüntülerini yeniden isimlendirmeye olanak tanıyan bir işlevi ekledi. Bu sayede görüntüleri ismine göre arayıp bulmanız da kolaylaşacak. Ayrıca şirket galeri uygulamasının stabilize sorunlarını da giderdi. Uygulama içerisinde bir resme tıkladığınızda yükleme hızı artık daha iyi olacak.

 

Cevap bırakın