Xiaomi Air Purifier 3C Akıllı Hava Temizleyici

0

Akıllı teknolojileriyle iç mekan hava kalitesini arttıran Xiaomi Air Purifier 3C Akıllı Hava Temizleyici soluduğunuz havayı tazeliyor.

Soluduğunuz hava hep taze kalsın

Akıllı teknolojilerle donatılan ve iç mekanların hava kalitesini arttırmak için geliştirilen Xiaomi Air Purifier 3C Akıllı Hava Temizleyici, soluduğunuz havayı sürekli tazelerken, kötü koku ve toz gibi alerjiyi tetikleyen olumsuzlukları ortadan kaldırıyor.

Kötü hava kalitesi bizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak etkiler

Kötü hava solumak; uykusuzluk, kronik yorgunluk, astım, solunum yolu hastalıkları, kalp hastalığı ve kronik akciğer hastalığı gibi sağlık sorunlarının etkilerini arttırıyor. Nemli veya rutubeti evlerde yaşayan insanların astıma yakalanma olasılıkları ise kat be kat daha fazla oluyor. İç mekan hava kirliliği ayrıca öksürük, baş ağrısı, uykusuzluk, boğaz ağrısı ve göz tahrişi gibi kısa süreli sorunlara da tetikliyor.

Evimizde daha fazla vakit geçirmek durumunda kaldığımız ve kişisel hijyenimize daha çok önem verdiğimiz şu günlerde, soluduğumuz havayı daha da temiz hale getirmek istiyoruz. Kapalı alanda fiziksel hijyeni sağlamak kolay oluyor, öte yandan temiz hava akışı sağlamak kolay değil. Bulunduğumuz kapalı mekan evimiz bile olsa “sanılanın aksine” bazen dışarıda soluduğumuz havadan daha kirli olabiliyor. 

 

Xiaomi Air Purifier 3C Akıllı Hava Temizleyici 

Bulunduğu kapalı ortamlarda hava sirkülasyonu sağlayan ve soluduğumuz havayı “teknolojinin de desteği ile” daha temiz kılan Xiaomi Air Purifier Hava Temizleyici, bulunduğu ortamın hava kalitesini fark edilir şekilde tazeliyor. Akıllı teknolojilerle donatılan ve iç mekanların hava kalitesini arttırmak için geliştirilen Xiaomi Air Purifier, güçlü hepa filtresi, sessiz çalışması, çift teknolojili nemlendirme özelliği ve kötü kokuları tespit ederek hızla yok etmesiyle fark yaratıyor.

40 m² menzili ile geniş salonlarda, yatak odalarında, mutfak veya toplantı salonunuzda kullanabileceğiniz hava temizleyici, saatte 320 m³ ve dakikada 6330 litre temizlenmiş hava vererek bulunduğu ortamın hava kalitesini kısa sürede yükseltiyor. Gövdesindeki büyük hava çıkış ızgarası sayesinde odanın her köşesinde aynı standardı koruyan cihaz, sigara gibi kötü kokuları da hemen algılayarak soluduğunuz havayı tazeliyor. 

 

Xiaomi Air Purifier 3C Özellikleri

Yerleşik True HEPA filtreli yüksek verimli üç katmanlı filtre çekirdeği kullanan hava temizleme cihazı, 61 dB gürültü emisyonu ile son derece sessiz çalışıyor. Mi Home / Xiaomi Home uygulamasıyla, akıllı telefonunuzu her zaman iç mekan hava kalitesini takip edebilir, hava temizleyicinizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Uygulaması sayesinde cep telefonunuzdan açıp kapatabileceğiniz, filtre ömrü ve özel modlarını seçebileceğiniz Xiaomi Air Purifier’in çalışma saatlerini de programlayabilirsiniz. Cihazın kolay ses kontrolü için hem Google Asistan’ı hem de Alexa AI akıllı sistemini desteklediğinide belirtmek isterim.

 

 

Ebat olarak 24 cm genişliğinde, 52 cm yüksekliğinde olan hava temizleyici cihaz, 4.6 kg. ağırlığında ve şık bir tasarıma sahip. 360° sirkülasyon sağlayan Air Purifier, üç boyutlu sirkülasyon sistemi ile 106 metrekare’lik bir odadaki havayı saatte bir kez tamamen arındırarak, anında tazelenmiş hava sağlıyor. Üç katmandan oluşan filtre kombinasyonunda; birincil filtre, True HEPA filtresi ve yüksek kaliteli aktif karbon sistemi bulunan Air Purifier,  True HEPA filtresi sayesinde kirleticilerin %99,97’sini verimli bir şekilde ortadan kaldırıyor.

 

Evcil hayvan sahiplerinin, sigara kullananların, allerjik bünyeye sahip olanların ve çocuklu ailelerin vazgeçilmezi omaya aday bu akıllı hava temizleyici, ilk kullanımdan itibaren fark yaratıyor. 24 saatte maksimum 0,7kWh enerji tüketimi ile enerji tasarrufu da sağlayan bu akıllı hava temizleyiciyi hepinize öneririm.

 

Evinizin temiz ve hijyenik olması, hem ruh sağlığınızı hem de beden sağlığınızı etkiler. Evinizin hijyenini artıracak ürünleri aşağıdaki yazımda derlemiştim.

 

Evinizin Hijyenini Artıracak Ürünler

 

 

Cevap bırakın