Warcraft yönetmeninden yeni film: Mute

0

duncan-jones-warcraft-interview-sdcc-pic

Warcraft’ın yönetmeninin sonraki filmi, geleceğin Almanya’sında geçecek fütüristik bir macera Mute. İşte detaylar…

Tüm zamanların en popüler video oyun serilerinden Warcraft’ın sinema uyarlamasının arkasındaki yönetmen Duncan Jones’tan yeni sinema filmi! Bilim kurgu filmi Mute ismi ile geliyor ve geleceğin Almanya’sını konu ediniyor.

2009’da Moon adlı sinema filmiyle adından söz ettiren, ardından da Source Code ile iyiden iyiye ünlenen Jones, son dönemin öne çıkan isimleri arasında. Warcraft ise başarısını taçlandırdı, yılın vizyon filmleri arasında eleştirmenlerden iyi puanlar alan yapım, gelmiş geçmiş en yüksek bütçeli oyun uyarlamalarından biri olarak da tarihe geçmişti. Şimdi ise sırada Mute var…

ekran-resmi-2016-09-27-23-06-29

Uzun süredir üzerinde çalışıldığı kaydedilen filmin senaryosu da yönetmenin elinden çıkıyor. 14 yıl önce yazıldığı açıklanan film senaryosu, Berlin’in geleceğini ele alıyor. Göçmenlerin akınına uğramış şehirde geçen ilginç bir aşk ve devamında karakterlerin etrafında geçen fütüristik serüven şeklinde bayaz perdede kendisine yer bulacağı belirtiliyor. Filmin başrollerinde The Legend of Tarzan’dan tanıdığımız Alexander Skarsgard, Ant-Man’daki başarılı performansıyla Paul Rudd ve Sam Rockwell’i göreceğiz. Filmin çekimlerine kısa süre içinde başlanacağı bildirilirken vizyon tarihi ise netlik kazanmış değil.

Okuma Tavsiyesi: Warcraft filmi…

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın