Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Mobilandroidvivo V30 Lite, Türkiye'de

  vivo V30 Lite, Türkiye’de

  Segmentinin en hızlı şarjına sahip akıllı telefonu vivo V30 Lite, 4 yıl pil garantisi ile online ve fiziksel mağazalarda satışa sunuldu.

  Günümüzde akıllı telefonların pil ömrünün daha çok önem kazanması nedeniyle pil doldurma süresini önemli ölçüde kısaltarak kullanıcılara zaman kazandıran vivo’nun segmentinin en hızlı şarjına sahip akıllı telefonunu vivo V30 Lite’ın ülkemizde de online ve fiziksel mağazalarda satışı resmen başladı.

  vivo V30 Lite, 80W Hızlı Şarj teknolojisi ile yaklaşık 30 dakikada yüzde 80’e kadar şarj edilebilmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı Şarj Motoru 2.0 ise şarj işlemini optimize ederek pilin aşırı ısınmasını ve aşınmasını önlüyor. Ayrıca Gece Şarj Koruması ile telefonun şarjı yüzde 80’e ulaştığında otomatik olarak şarj kesiliyor. Bu sayede pilin aşırı şarj olmasının önüne geçilerek pil ömrü uzatılıyor.

  vivo V30 Lite Orman Yeşili ve Mercan Siyahı olmak üzere iki model ile geliyor. Orman Yeşili modelinde kullanılan renk değiştiren Florit AG Cam, gün ışığında göz kamaştıran yeni bir Dalgalı Dokuya sahip. İnce işçilikle geliştirilmiş, anında renk değiştirebilen bu yüksek teknolojiyi sayesinde cihaz, UV ışığına maruz kaldığında, yalnızca 3 saniyede mevcut renk canlı yeşil renge dönüşüyor. Kullanıcılar Mercan Siyahı modeli ile de büyüleyici siyah ile çevrelerini cezbedebilecekleri bir cihaza sahip oluyor.

  Telefonda verimli güç kullanımı sağlayan, 2,8 GHz’e kadar çarpıcı hız sunan 4G platformu Snapdragon 685 kullanılıyor. Ayrıca 8 GB + 8 GB Genişletilmiş RAM kapasitesi ile 25’ten fazla etkin arka plan uygulaması arasında zahmetsizce çoklu görev yürütme sağlanırken üst düzey alan optimizasyonu da sunuluyor. Kullanıcılar RAM Tasarrufu ile cihazlarını optimize edebiliyor ve değerli RAM alanından 600 MB’ye kadar tasarruf ederek aşırı alan kullanımını önleyebiliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN