Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Mobilandroidvivo akıllı telefonlar performansları ile dikkat çekiyor

  vivo akıllı telefonlar performansları ile dikkat çekiyor

  vivo akıllı telefonlar güçlü pilleri, dayanıklıkları ve fotoğraf kalitesi nedeniyle maceraseverlerin, doğa yürüyüşü yapanların, ekstrem spor veya fotoğraf tutkunlarının aradığı telefonlar olmaları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

  Macera tutkunları, doğa yürüyüşçüleri, ekstrem sporcular ve fotoğrafçılar, keşif dolu anların güvenle keyfini çıkarmak için her koşulda bağlantıda kalabilmelerini sağlayacak dayanıklı ve güçlü cihazlara ihtiyaç duyuyor. Başta V30 olmak üzere vivo akıllı telefonlar kullanıcıların tüm bu ihtiyaçlarını karşılayan cihazlar olarak oldukça ilgi görüyor.

  Örneğin Türkiye’de pil sağlığı takip fonksiyonuna sahip ilk Android akıllı telefon olan V30 Serisi için dört yıl boyunca geçerli, pil sağlığı yüzde 80’in altına düşerse ücretsiz değişim garantisi sunuluyor. Bu dört yıllık pil ömrü teknolojisi, kullanıcılara en iyi kalitede kullanım deneyimini sunmak için V30 Lite ve Y Serisinden bazı modeller de dâhil olmak üzere yeni gelecek tüm vivo modellerinde de yer alıyor. vivo V30 Serisi, iki kat pil ömrü, yenilikçi pil malzemeleri, akıllı pil sağlığı motoru ve amiral gemisi standardında güvenlik kalite kontrolleriyle birleşerek cihazın pil ömrünü endüstri standardının iki katına çıkarıyor. 1.600 şarj ve deşarj döngüsünden sonra bile sağlık düzeyi yüzde 80’in altına düşmeyen, 4 yıl dayanıklı pili ile V30, vivo V Serisinin en yüksek pil kapasitesine sahip üyesi. Ayrıca, kullanıcının pil sağlığı fonksiyonunu daha iyi anlaması için vivo pil sağlığı takip özelliğini geliştirdi. Kullanıcılar istedikleri zaman telefonunun pil sağlığını kontrol edebiliyor. Tüm bu özellikleri sayesinde yeni vivo V30 Serisi kullanıcılarını yarı yolda bırakmayacak bir pil kapasitesi de sunmuş oluyor.

  Geliştirilmiş kameralar ile stüdyo kalitesinde fotoğraflar
  Akıllı cihaz ve hizmetleri odağına alarak güçlü tasarıma sahip ürünler üreten dünyanın lider teknoloji şirketlerinden vivo’nun Star Işığı özelliğine sahip akıllı telefonları fotoğraflarda gerçeğe en yakın renkler sunan geliştirilmiş kameraları ile stüdyo kalitesinde fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyor. Örneğin netlik ve pratiklik için tasarlanmış kamera modülüne sahip vivo V30, her çekimde kutlamaya değer anların gerçekçi ve oldukça kolay bir şekilde yakalanmasını mümkün kılıyor. 50 MP kamera, nefes kesici manzaralardan samimi çekimlere kadar, hayatta kutlamaya değer tüm anları yüksek çözünürlükte çarpıcı bir şekilde yakalıyor. Aynı anda hem ön hem de arka kameralarla vlog çekimi yapılmasına da imkân veren vivo V30’un Süper Gece Algoritmaları, gece çekimlerinde bulanıklığı ve paraziti önleyerek kristal netliğinde görüntüler sunuyor. Güçlü ve şık Gece Filtreleri, kullanıcılara gecenin gizemini keşfetmeleri için yardımcı oluyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN