Uygun fiyatlı iPhone modeli için kilit bir iddia ortaya atıldı

0

Apple’ın 2022 yılında tanıtması beklenen uygun fiyatlı iPhone modeli ‘SE 3 2022’ için yeni bilgiler sızdırılıyor. Telefonun en son tanıtım tarihine yönelik bazı fikirler belli olmuştu. Yeni ortaya çıkan bilgilerde ise iPhone SE 3 modelinin nasıl bir tasarıma sahip olabileceği detaylandırıldı. İşte uygun fiyatlı iPhone için ortaya atılan iddialar:

Uygun fiyatlı iPhone SE 3 modeli hakkında ortaya atılan tüm iddialar

Apple 2022 yılında hem iPhone 14 ailesi hem de iPhone SE 3 modelini tanıtmayı planlıyor. Ortaya atılan yeni iddialara göre iPhone SE 3 modeli iPhone 11’in tasarımından ilham alacak. Daha önceki modellerin iPhone 8 modelinden ilham aldığı göz önüne alırsa, tasarımsal olarak önemli değişiklikleri içinde barındıracak.

Tasarımsal olarak iPhone 11 modeline benzemesi beklenen telefonun, işlemci tarafında da A15 Bionic ile karşımıza çıkması muhtemel görünüyor. SE takısına sahip iPhone’ların yeni modellere göre daha uygun fiyatlı olması cihazın çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyor. Elbette amiral gemisi telefonlarında yer alan özellikleri taşımayan SE modelleri çıktığı döneme göre değerlendirildiğinde yeni işlemci ve kameraya sahip oluyor.

iPhone SE 3

iPhone SE 3 modelinde aynı zamanda LCD bir ekranın yer olacağı ve fiyatı da iPhone SE 2 ile aynı olması bekleniyor. Cihaz hakkında ortaya atılan en büyük beklenti ise 5G ile donatılması. Bu cihazda yer alacak 5G, çok daha hızlı bir bağlantı sunmasıyla önceki modellerden ayırılmasını sağlayacak.

Tahminlere göre iPhone SE 3 2022 yılının mart ya da nisan aylarında tanıtılacak.

iPhone 14 hakkında şimdiye kadar ortaya çıkan özellikler

Cevap bırakın