Türk kahvesi pişirmek için ideal ürünler

0

Bugün tüm dünyada bilinen Türk kahvesi, bize has özel bir lezzet. Bu lezzeti yakalamak isteyenler, teknolojinin gücüyle hayatımızı kolaylaştıran Türk kahvesi makinelerine büyük ilgi gösteriyor. Başlangıçta sadece kahve pişirme fonksiyonundan ibaret olan bu makineler, zaman içinde gelişme gösterdi. Normal ve közde kahve pişirme seçenekleri sunan modeller de raflardaki yerini aldı.

Ev ya da ofisiniz için uygun

Eviniz ya da ofisinizde size yardımcı olmaya aday bu ürünlerin hepsinde taşmayı öneyici sistem ve kahve piştiğinde sizi bilgilendirme fonksiyonu mevcut. Bu yazıda MediaMarkt e-ticaret mağazasından seçtiğim popüler Türk kahvesi makineleri hakkında size bilgi veriyor ve satın alacağınız ürünün seçiminde karar vermenize yardımcı oluyorum. Hazırsanız hemen başlayalım:

TEFAL Köpüklüm Türk Kahvesi Makinesi

TEFAL Köpüklüm Türk Kahvesi Makinesi

İki farklı pişirme fonksiyonuna sahip olan Tefal Köpüklüm Türk kahvesi makinesi, dilerseniz normal, dilerseniz közde pişirme fonksiyonuyla bir defada 4 fincan kahveyi sizin için pişirebiliyor. Pişirme sırasında taşmayı önleyen akıllı sensör sistemine sahip olan bu kullanışlı ürün, sesli ve ışıklı uyarı sistemi sayesinde kahveniz hazır olduğunda sizi bilgilendiriyor. Dokunmatik kontrol paneline sahip olan Tefal Köpüklüm Türk kahvesi makinesi, en az 10 yıl düşük bedelli ve hızlı yedek parça teslimi garantisiyle satışa sunuluyor.

KING K 605 Kısmet Türk Kahvesi Makinesi

KING Kısmet Türk Kahvesi Makinesi

Tercih edebileceğiniz bir başka ürün, KING Kısmet Türk kahve makinesi. Tek seferde 4 fincan kahve pişirme imkânı sunan bu ürün, normal ve közde pişirme teknolojisi alternatifleri sunuyor. Kahvenizi hazırlarken buna göre seçiminizi yapabiliyorsunuz. Taşmayı engelleyen akıllı algılama sensörü bulunan ürün, köpüklü ve nefis kahveler pişirebiliyor. Kahveniz hazır olduğunda ışıklı ve sesli olarak size haber veren KING Kısmet Türk kahvesi makinesi, 10 saniye kullanılmadığında otomatik kapanarak enerjiden de tasarruf sağlıyor.

KING K 605 Kısmet Türk Kahvesi Makinesi

KORKMAZ Kahvekolik Türk Kahvesi Makinesi

Paslanmaz çelik cezveye sahip olmasıyla dikkat çeken KORKMAZ firmasının Kahvekolik model Türk kahvesi makinesi, bir defada 4 fincan kahve pişirebiliyor. Tek tuşla kolay kullanım sağlayan, otomatik olarak köz tadında kahve pişirebilen bu şık ürün, taşmayı önleyici sensöre sahip. Kahveniz hazır olduğunda sizi bilgilendiren KORKMAZ Kahvekolik Türk kahvesi makinesi, susuz kaldığında otomatik kapanma özelliğiyle de kullanıcısının güvenliğini sağlıyor.

KARACA Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi 

KARACA Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi

Pratik olarak Türk kahvesi hazırlamak için KARACA firmasının Hatır Hüp model ürününü tercih edebilirsiniz. Tek seferde 5 fincan Türk kahvesi pişirebilen ürünün farklı renk seçenekleri mevcut. Otomatik ısı ayarı sayesinde ideal sıcaklığı sağlayan ve bol köpüklü kahve hazırlayan KARACA Hatır Hüp, taşmayı önleme ve su olmadan çalışmama gibi güvenlik fonksiyonlarına sahip. Kahveniz hazır olduğunda ışık ve sesle sizi bilgilendiren ürün, kullanılmadığı zamanlarda kendiliğinden kapanarak enerji tasarrufu sağlıyor.

FAKIRKaaveKahverengi

FAKIR Kaave Türk Kahvesi Makinesi

MediaMarkt e-ticaret mağazasından seçtiğim bir başka Türk kahvesi makinesi, Fakir şirketinin Kaave model ürünü. Bir defada 4 fincan Türk kahvesi pişirebilen Fakir Kaave, aşırı ısınma ve susuz kaynatmaya karşı güvenlik sistemi sayesinde üst düzeyde güvenlik sağlıyor ve mutfağınızda istenmeyen bir durumla karşılaşmanızı önlüyor. Şebekeden 220 Volt elektrik ile beslenen ve maksimum güç sarfiyatı 735 Watt olan ürün, şık ve mutfağınızda fazla yer kaplamayan bir tasarıma sahip sahip. Farklı renk seçenekleri bulunan Fakir Kaave, bu sayede mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlıyor.

ARZUMOkkaMinioOK004

ARZUM Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi

Seçtiğim son ürün ise Arzum şirketi tarafından üretilen Okka Minio model Türk Kahvesi Makinesi. Ağır ateşte ideal şekilde damak zevkinize uygun Türk kahvesi pişirebilen Arzum Okka Minio, IntelBrew adlı taşma önleyici sistem sayesinde güvenliği üst seviyeye çıkarıyor. Bir defada 4 fincan Türk kahvesi pişirebilen Arzum Okka Minio model Türk Kahvesi Makinesi, sesli uyarı sistemi sayesinde kahveniz hazır olduğunda size haber veriyor. Arzum Okka Minio model Türk Kahvesi Makinesi, fazla yer kaplamayan ve estetik tasarımıyla, aynı zamanda mutfağınızı tamamlayan şık bir aksesur işlevi görüyor.

Daha büyük kapasiteli modeller de var

Bu yazıda en popüler Türk kahvesi makinesi modelleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. Tek cezveli ve bir defada en fazla 4-5 fincan kahve pişirebilen modelleri listeledim. Bir defada daha fazla kahve pişirme ihtiyacı duyan büyük aileler ya da ofisler için de çok sayıda seçenek raflarda mevcut.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm Türk kahvesi makinesi modellerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıya yorum yazarak bana ulaştırabilirsiniz. Sorularınıza cevap vermek ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

En popüler akıllı saat modelleri

En popüler bilgisayar aksesuarları

Tatilde size eşlik edecek kablosuz hoparlör modelleri

Cevap bırakın