Teknolojik Anneler için Mobil Uygulamalar

0

Teknolojik Anneler için Mobil Uygulamalar.

Teknolojik anneler, gününüz kutlu olsun. Bu özel günde sizin için mobil cihazınıza renk, hayatınıza kolaylık katacak uygulamalara yer verdim.

Zamana ayak uyduran, geleceğe yön veren teknolojik anneler gününüz kutlu olsun. Şarjları bitmeyen, kendini sürekli güncelleyen, sevgisi ve ilgisi hiç eksilmeyen anneler – annelerimiz iyi ki varsınız.

İletişimin sadece kahve buluşmaları ve kadın günlerinden ibaret olmadığını bilen, günümüzün sosyal ve teknolojik anneleri; like, paylaş, keşfet, hashtag, pin kavramlarıyla çoktan tanıştı. Sevdiklerine özen gösteren, kol kanat geren, alınacak hediyeden, gidilecek doktora, en sağlıklısından – en doğalına, araştıran, seçen ve ekonomiye yön veren kadınlar, teknoloji konusunda da hem tecihleri hem de kullanıcı alışkanlıklarıyla markalara yön veriyor.

 

Teknolojik Anneler için Mobil Uygulamalar

Hem gündelik hayattan geri kalmamak hem de iş, çocuk, eş üçgenine yetebilmek ve zamanı iyi programlamak hepimiz için çok önemli. Lütfen unutmayın, teknoloji hayatımızı kolaylaştırmak için var.

 

Teknolojik Anneler için Mobil Uygulamalar

Bu anlamlı güne özel; hayatınızı renklendirecek, zaman yönetimini kolaylaştıracak, kendinize vakit ayırmanızı sağlayacak, tablet ve telefonunuzda kullanabileceğiniz pratik uygulamalardan oluşan bir seçki hazırladım.

 

Tarif Küpü – Yemek Tarifleri

Bir yandan çocuk bakımı bir yandan işle uğraşan anneler için bir de hangi yemeği pişireceklerini düşünmek bir derttir.

Bu uygulama sizlere ücretsiz olarak bir çok pratik yemek tarifini sunuyor. Hem yapması kolay ve uzun sürmeyen hem de pratik tarifler bunlar. Açık ve kolay anlaşılır anlatımı ve maddelenmiş malzeme listeleriyle birçok farklı kategoride 2000’i aşkın yemek tarifi bu uygulamada sizleri bekliyor.

Uygulama ücretsiz hem android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir.

 

Radyo Bebek

Bebeğinizi uyutmak çoğu zaman zorlu bir günün sonunda işkenceye dönüşebilir. Bebek radyo uygulaması sayesinde, hem kendiniz hem de yavrunuzun kolayca uykuya dalmasını sağlayacak güzel müziklere, bebeğiniz için ninni ve masallara ulaşmanız mümkün.

Uygulama ücretsiz hem android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir.

 

Teknolojik Anneler için Mobil Uygulamalar

Flat Tomato

İşte teknolojik annelerin hayatını kurtaracak basit ama işlevsel bir yapacaklar listesi uygulaması. Uygulama sayesinde aklınıza gelen yapmanız gereken işleri not alarak sonradan kolayca hatırlayabilirsiniz.

Uygulama ücretsiz hem android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir. Android cihazınıza kurmak için Clockwork Tomato adını kullanabilirsiniz.

 

Portrait by img.ly

Portre fotoğraflarınızın eşsiz ve unutulmaz bir etki yaratmasını ister misiniz? iOS tabanlı cihazlar için geliştirilen bu uygulama, benzersiz filtreleri ile kişisel dokunuşlar yapmanızı mümkün kılıyor.

 

Baby Nursing

Bu uygulama sayesinde bebeğinizin bir çok verisi elinizin altında. Bebeğinizin; ağırlık, boy gibi değerlerindeki değişimleri uzun süreli olarak takip edebilir, ayrıca ses, video ve fotoğraf ekleyerek gelişimini gözlemleyip, arşivleyebilirsiniz.

Uygulama ücretsiz iOS cihazlar için kullanılabilir.

 

Teknolojik Anneler için Mobil Uygulamalar

Bookemon Press

Herkesin e-kitap oluşturabileceği bu uygulama ile tatil anılarınızı, şiirlerinizi, fotoğraflarınızı, deneme yazılarınızı hatta lezzetli yemek tariflerini bir araya getirerek e-kitap halinde baskı almanız, saklamanız ve paylaşmanız mümkün oluyor.

Yıllık, roman, biyografi, özel gün kutlamaları, kısa tatil maceralarını düzenlemek için sade arayüzü ve kullanılabilirlik açısından basit ve şekillendirilebilir oluşu bu uygulamanın en büyük artısı. Aynı zamanda çocuğunuzun portfolyo sunumları için de tercih edebileceğiniz ideal bir uygulama. Çalışmanızı baskıya hazır hale getirmesi ise büyük avantajı, hem dijital hem de matbuu döküm alarak kullanabileceğiniz Bookemon vazgeçilmeziniz olmaya aday.

Uygulama ücretsiz hem android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir. Android cihazınıza kurmak için Bookemon Reader adını kullanabilirsiniz.

 

Nutria

Sağlıklı beslenmek tüm annelerin olmazsa olmazlarından biri. Nutria uygulaması sağlıklı beslenme konusunda bilmeniz gereken konu başlıklarını, uygulayabileceğiniz tarifleri tek bir uygulama üzerinden sunuyor. Burada verilen bilgiler basit ve uygulanabilir, tariflerin sesli anlatımı da ayrıca keyifli. Detoks ve Fit Programlar da öneren uygulama ücretsiz ve iOS cihazlar için kullanılabilir.

 

Period Tracker

Kadınlar için dijital bir hatırlatıcı olan uygulama ile adet günlerinizi saklayıp – hatırlatma amacıyla kullanabileceğiniz gibi, aynı zamanda özel dönemlerimizdeki ağrı – yorgunluk – hazımsızlık gibi problemlerimizi şiddetine göre not alarak arşiv oluşturabilirsiniz.

Uygulama ücretsiz hem android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir.

 

UbiCam

UbiCam, çalışırken aklı evde kalan anneler için harika bir uygulama. Basit bir kamera sistemi kurarak, uygulama sayesinde evinizde olan biteni kolaylıkla görebilirsiniz.

Uygulama ücretsiz hem android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir.

Kamera sistemi kurmaya karar verirseniz, öneri olarak MOTOROLA MBP 25 2.4 GHz Dijital 2.4 inç Kameralı Bebek Telsizi aklınızda bulunsun.

 

Teknolojik Anneler için Mobil Uygulamalar

Freeletics Bodyweight

Formda kalmak için antreman yaparken bunu eğlenceli bir hale getirmek ister misiniz? Bu uygulama benzerlerinden farklı olarak size kart seçtirerek sürprizler hazırlıyor. Kartlardaki her simge belli bir egzersizi temsil ediyor. Çektiğiniz karttaki rakam ise egzersizi kaç defa yapmanı gerektiğini belirtiyor. Egzersiz çeşidi bol olan uygulama, standart antremanlardan sıkılanlar için oldukça keyifli gelecektir.

Uygulama ücretsiz iOS cihazlar için kullanılabilir.

 

7min

Kışın kilolar malum biraz artıyor. Çoğumuzun spor salonuna harcayacak zamanı da olamıyor. 7 Dakikada forma girmenizi sağlayan bu uygulama favoriniz haline gelebilir.

Uygulama ücretsiz iOS cihazlar için kullanılabilir.

 

Sleep Time

Akıllı telefonlar uyku kaçırır derler ama siz inanmayın. Teknolojilerde çare tükenmez. Sleep Time, bir uyku analiz uygulaması.

Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra, kendinize dinlendirici bir müzik seçip – alarmınızı ayarlıyorsunuz. Telefonunuzu yastığınıza yakın ve ters bir şekilde bırakıyorsunuz. Siz uyuyana kadar seçtiğiniz müzik çalmaya devam ediyor ve siz uyuduğunuzda susuyor. Bundan sonra uygulama tarafından uykunuz analiz edilmeye başlıyor ve kalkmanız gerektiği zaman size uyandırıyor. En önemli özelliği uykunuzun hafiflediği zamanlarda sizi uyandırması ve böylece ertesi sabah tam dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlaması.

Uygulama ücretsiz iOS cihazlar için kullanılabilir.

Uyku takip uygulamaları ile daha zinde uyanmaya ve uyku alışkanlıklarınızı takip etmek isterseniz “Uyku Takip Uygulamaları ile Zinde Uyanın” başlıklı yazımı okumanızı da öneririm.

Uyku Takip Uygulamaları ile Zinde Uyanın 

 

 

Word Brain 2

Sorumluluklarınız ve yoğunluğunuz sebebiyle dikkatinizi toparlamakta zorluk mu çekiyorsunuz? Zihninizin eskisi kadar güçlü olmadığını düşünüyor ve zaman zaman unutkanlık yaşıyorsanız teknolojinin gücüyle bunu aşabilirsiniz. Bu oyun temelli uygulama, odaklanmanızı kolaylaştıracak ve zaman geçirdiğiniz sürece size keyifli anlar yaşatacaktır.

Uygulama ücretsiz iOS cihazlar için kullanılabilir.

 

Logic Dots 2

Odaklanma konusunda destekleyici bir başka uygulama önerim ise Logic Dots 2. Zihin çalıştıran bu uygulama, her hareketinizi dikkatli planlamak konusunda oldukça geliştirici.

Uygulama ücretsiz iOS cihazlar için kullanılabilir.

 

Fedakarlığın, karşılıksız sevginin tanımıdır “Anne”.

Anneler kendine zaman ayırmayı unutur, ailesi ve çocukları için yaşar. Umarım Teknolojik Anneler için Mobil Uygulamalar önerilerim hayatınızı kolaylaştırır ve rahat bir nefes almanız için hepinize fırsat yaratır.

Anneler Gününüzü kutluyorum.

Önerdiğim uygulanaların faydalı olması dileğiyle.

 

Cevap bırakın