Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilandroidTECNO CAMON 30 MediaMarkt’ta!

  TECNO CAMON 30 MediaMarkt’ta!

  TECNO CAMON 30 Serisi, akıllı telefon dünyasında devrim yaratma iddiasında.

  Şık tasarımı, güçlü kamera özellikleri ve üstün performansıyla dikkat çeken TECNO CAMON 30 Serisi, teknoloji meraklıları ve moda tutkunları için ideal bir seçim oluşturuyor. CAMON 30 Serisinin uygun fiyatlı üyesi TECNO CAMON 30, MediaMarkt mağazaları ve online satış noktalarından satın alınabilecek.

  Telefon KDV dahil 18 bin 999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Serinin diğer ürünleri ise 11 Haziran’da Türkiye’ye özel gerçekleştirilecek “Her Açıdan Senin Hikayen” temalı lansmanla duyurulacak.

  Akıllı telefon insan yaşamının çok önemli bir parçası haline gelirken sevilen ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çeken teknoloji markası TECNO da her geçen gün teknolojisini geliştirerek kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyor. TECNO’nun son harikası CAMON 30 da kullanıcıların kendi hayatlarındaki detayları yakalayıp her açıdan kendi hikayelerini yazmalarını sağlıyor. Telefon 50MP’lik ön ve arka kameraya sahip güçlü görüntüleme sistemi ve benzersiz çekim yetenekleriyle çok çeşitli güzellikleri ortaya çıkaran çok özellikli bir kamera ustası olarak nitelendiriliyor. OIS ve EIS teknolojileriyle her anı net ve sarsıntısız yakalayan güçlü bir ana kameraya sahip olan ve düşük ışıkta üstün performans sunan bu kamera, 100MP ultra net çekim moduyla da dikkat çekiyor. Telefonun selfie kamerası ise otomatik odaklama ve göz takibi özellikleriyle net ve detaylı özçekimler sunuyor.

  Teknolojiye getirdiği yeniliklerle adından söz ettiren CAMON 30 Serisinin ilk üyesi TECNO CAMON 30, fotoğraf çekim deneyimini bir üst seviyeye taşırken göz kamaştıran ekran deneyimiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Cihazın geniş göz kamaştıran ekranı, yüksek yenileme hızı ve çözünürlüğü ile mükemmel bir görsel deneyim sunuyor. Yüksek ekran gövde oranı, canlı renkler ve maksimum parlaklık ile renkleri daha net ve canlı görmenizi sağlıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN