Su Geçirmez Çanta ve Kılıflar

0

Su Geçirmez Çanta ve Kılıflar ile teknolojik ürünlerinizi korumayı ihmal etmeyin.

Bu yazımda hem teknolojik hem de çok şık su geçirmez aksesuarları sizin için derledim.

Sonbahar kısalan günlerin, sararan yaprakların, serin esen rüzgarların ve yağan yağmurların mevsimi. Yağmurlara tedbirsiz yakalanmayın, sizin için önerdiğim su geçirmez çanta ve kılıflar ile teknolojik ürünlerinizi korumaya alın.

 

Su Geçirmez Çanta ve Kılıflar

Tüm gün kullandığımız ve yanımızdan ayırmadığımız pek çok teknolojik ürün suya dayanıklıdır ancak su geçirmez değildir.

Teknoloji üreticilerinin su ve toz dayanıklılığını anlatmakta kullandığı “IP” ile başlayan puanlamalar “ingress protection / giriş koruması” anlamına gelir ve tozun ve yağmurun cihazınızın içerisine ne kadar kolay girebileceğini bize açıklar.

IP puanının ardından kullanılan ilk rakam toz, ikinci rakamlar ise cihazın su geçirmezlik seviyesini gösterir ve beşten başlar.

Uzun süre yağmura ve rüzgara maruz kalan teknolojik cihazlarda hasar oluşur. Bu tür sorunların önüne geçebilmek için tedbirli davranın ve su geçirmez aksesuarlarla önleminizi alın.

 

Su Geçirmez Çanta ve Kılıflar

Su Geçirmez Notebook Çantaları

Boyutu ister 15.6 inç ister ise 13 inç olsun, teknolojiyi her daim yanında taşımak zorunda olanlar için MediaMarkt’ta onlarca notebook çantası var. Bilgilerinizin ve mevcut dokümanlarınızın güvenli bir şekilde saklanmasına olanak sağlayan notebook çantaları ile sadece çarpma gibi kazalardan değil aynı zamanda sonbahar mevsiminin zorlu hava şartlarından da cihazınızı koruyabilirsiniz.

İşte sizin için seçtiğim Su Geçirmez Çanta ve Kılıflar.

 

HP F8T76AA Dizüstü Bilgisayar 17.3 inç Sırt Çantası

HP markasının 17.3 inç notebook için ürettiği bu sırt çantası; 3 ana cep, ekstra aksesuar cepleri ve genişletilebilir delikli bir su şişesi cebi de dahil olmak üzere birden çok cep ve iç düzenleyici bölmeli cep sayesinde taşıma gücünüzü en üst düzeye taşıyor. Rahatlık için dayanıklı yastıklara ve depolama için birden fazla cebe sahip bu sırt çantası, ihtiyaç duyduğunuz malzemelere hızlıca erişebileceğiniz şekilde tasarlanmış.

CASELOGIC CA.ANC316 15,6″ Uyumlu Notebook Çantası 

Aynı anda Notebook ve iPad taşıma imkanı bulunan ve ihtiyacınız olan tüm aksesuarlar için özel bölmelerle sunulan çantayı elde veya omuzda taşıyabilirsiniz. Dayanıklı polyester malzeme ile üretilen çantanın güvenli bagaj askısı da bulunuyor.

THULE CA.TMPA113 Macbook Çantası

13 inç Macbook Pro ve iPad kullanıyorsanız bu çanta vazgeçilmeziniz olabilir. Yumuşak iç malzemesi sayesinde iPad için ekstra bir koruma gerektirmeyen çanta, ayarlanabilir taşıma askısı ve güç adaptörünüde taşımak için geniş taban ile birlikte sunuluyor. Yarı sert EVA malzeme ile üretilen çantayı eskitmeniz çok zor.

Su Geçirmez Çanta ve Kılıflar

10 – 8 inç Tabletler için Koruyucu Kılıflar

10 – 8 inç boyutunda kullanabileceğiniz ISY IBB marka kılıflar aslında 30 metreye kadar suya dalışlar için tasarlanmış. Şeffaf görünümlü bu kılıflar hem ucuz hem de yağmura ve toza karşı ekstra koruma sağlıyor. Kılıflar dokunmaya duyarlı ve hafif.

Cep Telefonları için Su Geçirmez Kılıflar

Yumuşak TPU+sert polikarbondan üretilen SPIGEN marka bu kılıf, 6 inç uzunluğa kadar tüm telefonlarla uyumlu. Dokunmaya duyarlı olan kılıf, net bir yüzeye sahip ve çok hafif.

iPhone kullananlar için derlediğim, en kullanışlı iPhone aksesuarlarını aşağıdaki yazımda bulabilirsiniz.

En Kullanışlı iPhone Aksesuarları

 

 

 

Fayda görmeniz dileğiyle.

Cevap bırakın