Sony Xperia XZ1 ile avatarlı Yılbaşı kartı gönderilebiliyor!

0

Sony, Yılbaşı’nda sevdiklerine kendilerini özel hissettirecek bir uygulamayı Xperia XZ1’in eğlenceli 3D oluşturma teknolojisi ile beraber sunuyor.

Xperia XZ1’in 3D oluşturucu özelliğini kullanarak yeni yıl kartınızı 3D Avatar’ınızla oluşturduğunuz video ile yaparak sevdiklerinize ilginç bir sürpiz yapabilmeniz mümkün.

Sony inovasyon ve ses teknolojilerinden yararlanan Xperia XZ1, insanları ve nesneleri, 15 ila 60 saniyelik taramalar sonrasında yüksek çözünürlüklü 3D avatarlara dönüştürüyor.

Bir akıllı telefonda ilk defa, yüz, baş, serbest biçim ve yiyecek seçeneklerini içeren dört farklı tarama moduyla eğlenceyi görüntü ile birleştiren bir uygulama hayatınıza giriyor.

Xperia XZ1 hızlı ve kolay bir şekilde 3D tarama ve boyutlandırma yapıp seçilen ortamda nasıl duracağına, giysi seçimi ve hareket belirleme imkanı da sunuyor, AR efektindeki 3D birleştirme özelliği sayesinde de video ile gerçek dünyaya yerleştiriyor.

Yılbaşı’nda kendinizi ve sevdiklerinizi 3D ile tarayıp avatar haline getirebilir ve video olarak onlara eğlenceli bir yılbaşı kartı gönderebilirsiniz. Ayrıca 3D yazdırma seçeneği ile oluşturduğunuz avatarı bastırabilirsiniz de.

Sony Xperia XZ1 hakkında daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

Sony Xperia XZ1 satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın