Aracınızda kablosuz şarj kolaylığı

0

Bu hafta otomobil sahipleri için çok fonksiyonlu bir aksesuar inceliyorum. SBS firması tarafından üretilen bu aksesuar araç içi telefon tutucu ve kablosuz şarj cihazı olarak sürücülere kolaylık sağlıyor, araçlarını park ettikleri yeri kolayca bulmalarına da yardımcı oluyor.

Otomobil sahipleri için akıllı telefonlarının göz önünde olması ve bu esnada da trafik kurallarını ihlâl etmemek önemlidir. Bu amaçla sürüş sırasında araçta telefonu sabit tutacak aksesuarlar tercih ediliyor. Bu hafta incelediğim SBS firmasının ürünü, telefon tutucu işlevinin yanı sıra hem kablosuz şarj hem de park yeri bulucu özelliğiyle son zamanlarda çok ilgi görüyor.

SBS Go Tracker

Havalandırma ızgarasına sabitleniyor

Bu pratik aksesuar, telefonunuzu aracınızın gösterge panosunun yanına havalandırma ızgaralarına sabitleyebileceğiniz şekilde üretilmiş. Ürün bu sayede telefonunuzun her zaman gözünüzün önünde olmasını sağlıyor.

Telefonunuz sürekli gözünüzün önünde

Telefonunuz sürüş sırasında devamlı görüş açınızda olacağı için gerektiğinde varmak istediğiniz noktaya ulaşmak için sokak haritaları ve navigasyon desteğinden gözünüzü yoldan ayırmadan yararlanabilirsiniz.

Gelen çağrıları pratik olarak cevaplayın

Bu aksesuar sayesinde gelen çağrıları takip etmek ve gerektiğinde cevap vermek için telefonunuzu bulunduğu yerden çıkarmanıza bile gerek kalmayacak. Aracınızı kullanırken telefonunuzdan pratik şekilde yararlanmaya devam edebileceksiniz.

SBS Go Tracker

Kablolarla uğraşmanıza gerek yok

Seyahate çıkarken telefonunuzu sabitlediğinizde kablosuz olarak şarj ediyor olması ürününün en büyük avantajlarından. Bu sayede telefonunuzu şarj etmek için kablo takıp çıkarmakla uğraşmaktan kurtuluyorsunuz.

Yarım saatte yüzde 30-50 şarj

SBS firmasının bu çok fonksiyonlu aksesuarını aracınızın USB soketine bağlayarak kullanmanız gerekiyor. Maksimum 10W güç tüketen ürün telefonunuzu kablosuz olarak yaklaşık olarak yarım saatte yüzde 30 ilâ 50 seviyesinde şarj edebiliyor.

SBS Go Tracker

Aracınızın yerini hemen bulun

SBS firmasının bu ürününün önemli avantajlarından biri de park yeri bulucu fonksiyonu. Şirketin Go Tracker adlı uygulamasını akıllı telefonuza yüklediğinizde aracınızı park ettiğinizi yeri unutma sorununu bitecek.

Cebinize SBS Go Tracker yükleyin

SBS Go Tracker uygulamasını Android işletim sistemli telefonlar için Play Store‘dan, iOS işletim sistemli telefonlar içinse App Store‘dan ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Aracınızın yerini haritada sabitlemek yeterli

Uygulamayla bir yere park ederken aracınızın yerini harita üzerine sabitliyorsunuz. Tekrar aracınıza binmeniz gerektiğinde akıllı telefonunuzdaki SBS Go Tracker uygulaması size aracınızın tam konumunu gösteriyor.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda otomobil sürücülerinin hayatlarını kolaylaştıracak çok fonksiyonu bir aksesuar tavsiye ettim. Seçenekleriniz bu kadar değil kuşkusuz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre farklı araç içi şarj ürünleri de tercih edebilirsiniz. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan daha fazla ürün seçeneğini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Akıllı telefonunuzu tamamlayacak aksesuar önerileri

Öğrenciler için taşınabilir bilgisayar önerileri

Telefonunuzun güvenliğini sağlayacak uygulamalar

Cevap bırakın