Samsung’un IFA 2018 etkinlik tarihi açıklandı

0

Samsung IFA 2018 özel etkinliği hangi tarihte düzenlenecek? İşte bu sorunun yanıt…

Şüphesiz teknoloji kamuoyu açısından tüm gözler yarın (9 Ağustos) New York’ta düzenlenecek olan Samsung Unpacked etkinliğinde. Galaxy Note 9’un sahne alacağı organizasyon, sonraki aylarda gündemde uzun süre kalması beklenen heyecan verici bir akıllı telefonun lanse edilmesi anlamı taşıyor. Ancak sonrası da var…

Almanya’da Berlin şehrinde düzenlenen IFA fuarları da Samsung’un hemen her yıl birçok yönden öne çıktığı platformlardan birini oluşturuyor. Şirketin yeni akıllı saat modelinin tanıtılmasının beklendiği fuarda, ayrıca yeni TV modelleri, akıllı ev teknolojileri, ses sistemler, çeşitli aksesuarlar, bilgisayar ve tabletler de günyüzüne çıkacak.

Peki Samsung IFA 2018 özel etkinliği hangi tarihte düzenlenecek? İşte bu sorunun yanıtı verildi.

Buna göre şirketin ürün lansmanları ve çeşitli sunumlarla renkli bir atmosfer vaat edeceği etkinliği 30 Ağustos 2018’de Türkiye saatiyle 11:45’te (yerel saatle 13:45) başlayacak. İlgili detayları içeren etkinlik davetiyeleri de gönderilmeye başlandı.

Galaxy Watch yolda…

Diğer yandan Samsung’un Gear Watch akıllı saat serisinin devamında IFA 2018 kapsamında tanıtması beklenen Galaxy Watch modeli ile ilgili detaylar da basına yansımaya devam ediyor.

Akıllı saatin 42 ve 46 mm çaplı iki farklı ekranla geleceği, Tizen işletim sisteminin ön yüklü olacağı, son olarak da 40 farklı egzersiz için spor verilerini sunan motive edici çeşitli özellikler sunacağı kaydediliyor.

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın