Samsung Galaxy Watch Active, yeni Galaxy Fit ve Galaxy Buds tanıtıldı

0

Samsung Galaxy S10 serisiyle birlikte birer akıllı saat, kablosuz kulaklık ile iki akıllı bileklik tanıttı.

Kısa süre önce paylaştığımız haberde Samsung’un yeni giyilebilir teknolojilerini tanıtmaya hazırlandığı bilgisini aktarmıştık. Teknoloji şirketi, Samsung Galaxy S10 serisiyle birlikte birer akıllı saat, kablosuz kulaklık ile iki akıllı bileklik tanıttı.

Samsung Galaxy Watch Active, Galaxy Fit, Galaxy Fit e ve Galaxy Buds model isimleriyle gelen cihazlarda ortak amaç sağlıklı yaşamın desteklenmesi, spor takibinin kolaylaştırılması ve daha konforlu dinleme deneyimin sağlanması şeklinde.

Galaxy Watch’a benzer şekilde premium özellikler sunan Galaxy Watch Active, dengeli bir yaşam tarzını korumayı kolaylaştıran özelliklerini ince, hafif ve çok yönlü sportif tasarımla sunuyor. Şık saat arayüzleri ve sportif kayış seçenekleriyle kendi benzersiz tarzınıza uyum sağlıyor. En önemli aktiviteleri bütünsel bir yaklaşım ile takip ederek; egzersiz, uyku, stres takip işlevleriyle daha sağlıklı bir beden ve zihin arayanlar için kişisel bir yaşam koçu vazifesini üstleniyor.

Hareketli yaşama destek…

Amatör koşuculardan atletlere kadar tüm spor tutkunları için üretilen Galaxy Fit ve Galaxy Fit e, aktif yaşam tarzlarını destekliyor. İnce, hafif gövdeleri ile Galaxy Fit ve Galaxy Fit e, kişisel stile uyarlanabiliyor ve hafta boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor.

Yeni Galaxy Buds ise hareket halindeyken kesintisiz bir deneyim isteyenler için daha gelişmiş özelliklerle tasarlanmış bir kablosuz kulaklık.

Cevap bırakın