Samsung Galaxy S10+ LED kılıf : Yıldızları telefona getirin

0

Samsung, Galaxy S10+ ailesine yönelik olarak hazırladığı yeni LED kılıflarıyla size farklı deneyimler vaat ediyor. Mesela, bir gece vakti kendinizi uzay boşluğunu izliyor gibi hissedebilirsiniz.

Günümüzde pek çoğumuz akıllı telefonumuzu kılıfla kullanıyoruz. Bazı üreticiler, satışa sundukları telefonun yanında ücretsiz olarak kılıf da veriyor. Tabii gerek mağazalar gerekse de internette pek çok farklı kılıf çeşidi mevcut. Samsung’un ürettiği bu yeni LED kılıflar ise, biraz daha farklı deneyimler sunuyor.

Samsung, Galaxy S10 ailesi için sıra dışı bir kılıf geliştirdi. EF-KG975 kod adlı LED kılıf S10 ailesi kullanıcılara çok farklı bir deneyim sunuyor.

Yıldızları size getiriyor

Hatırlayanlar bilir, HTC yıllar önce akıllı kılıf sayesinde büyük sükse toplamıştı. HTC’nin bu kılıfı tüm telefonu koruduğu gibi, arayan kişileri ve bildirimleri gösterebiliyordu. Samsung işte bu kılıfı biraz daha geliştirdi ve gerçek bir LED kılıf ile karşımıza çıktı.

Sadece arka yüzeyi koruyan bu kılıfsiyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip. Bu kılıf 28.8 gram ağırlıkta ve 10.85mm kalınlıkta. Telefonunuza rahatlıkla takabileceğiniz bu kılıf, fiziksel tuşlar ve bağlantı noktalarına rahat erişim için kesimli olarak tasarlanmış.

Ürürün özelliği  cihazınızı yüz üstü olarak masaya koyduğunuzda, kılıftaki LED’ler yanmaya başlaması  ve ortaya güzel bir görselliğin ortaya çıkması. Özellikle de siyah kılıfın çok beğendiğini söylemeliyiz. Bununla birlikte telefondaki LED kapak uygulamasına girerek çeşitli simgelerden seçimler yapıp kılıfa yansıtabiliyorsunuz.

Peki yıllar önce HTC’nin kılıfı ile farkı ne. HTC’nın kılıfı basit bir kılıftı. Güç ihtiyacına ihtiyaç duymuyordu ve tüm işi HTC telefonun ekranı yapıyordu. Samsung’un LED kılıfı biraz daha bağımsız. Telefonun ekranını korumuyor ve güçü telefonun kablosuz güç teknolojisinden çekiyor. Üzerinde minicik Led’ler var ve bu LED’ler telefondan yöneltilebiliyor.

Bir kılıftan çok daha fazlası

Telefonunuz çaldığında ya da size mesaj geldiğinde, bunları da simgeler aracılığıyla kılıfta görebiliyorsunuz. Eğer arka kamera aracılığıyla selfie çekmek ister ve geri sayımı aktifleştirirseniz, bu süreci de yine kılıfınız üzerindeki LED göstergeden daha rahat takip edebilirsiniz.

Tabii NFC ve kablosuz şarj kullanımlarında kılıfın bir süreliğine devre dışı kaldığını belirtelim. Unutmadan, bir süre sonra avuçta terleme ve sonrasında kaymalara da sebep olabiliyor.

Samsung Galaxy S10+ LED kılıf, ülkemizde yaklaşık 300 TL fiyat etiketiyle bulunabiliyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında detaylı bilgi ve satın almak için buraya tıklayın

 

Cevap bırakın