Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilandroidSamsung, Galaxy M Serisi’nin yeni üyesi Galaxy M15 5G’yi tanıttı

  Samsung, Galaxy M Serisi’nin yeni üyesi Galaxy M15 5G’yi tanıttı

  Samsung, yeni Galaxy M15 5G ile Galaxy M Serisi’nin sunduğu tüm fiyat-performans olanaklarını yeni mobil teknolojileriyle bir adım ileriye taşıyor.

  Galaxy M15 5G, parlaklığı %40 oranında artırılan 6.5 inç FHD+ Süper AMOLED ekranıyla daha canlı ve daha akıcı bir ekran deneyiminin yanı sıra, Knox Vault koruması, 2.2Ghz’lik güçlü MediaTek Dimensity 6100+ işlemcisi ve 6,000 mAh dev bataryasıyla daha uzun süre verimli ve güvenli kullanım vadediyor.

  Yeni Galaxy M15 5G ile Galaxy M Serisi’nin sunduğu olanaklar, Samsung’un en yeni mobil teknolojileriyle daha da güçlendirildi. Galaxy M15 5G, Samsung’un yeni ve özgün mobil teknolojilerinden bazılarıyla güvenilir performansı bir arada sunuyor. Yeni Galaxy M15 5G’nin güçlendirilen ekran ve kamera özellikleri, güvenlik koruması, 6,000 mAh büyük bataryası, 2.2 GHz’lik güçlü işlemcisiyleve güncellemeler sayesinde uzun süren kullanım ömrüyle Samsung, kullanıcılarına sunduğu mobil deneyimleri daha da iyileştirmeye, çeşitlendirmeye ve daha erişilebilir hale getirmeye devam ediyor.

  Sürükleyici ekranı mobil deneyimi iyileştirmek için tasarlandı

  Galaxy M Serisi’nin yeni üyesi Galaxy M15 5G, kullanıcıların en sevdikleri içerikleri izlerken ve sosyal medyada gezinirken ihtiyaç duyduğu ekran performansını güçlendiren yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Ekran geçişlerini daha akıcı hale getiren 90 Hz yenileme hızına eşlik eden Vision Booster teknolojisine sahip – 6.5 inç FHD+ Süper AMOLED ekran, bir önceki modele göre %40 oranında artırılan parlaklığıyla ve daha canlı ve net görüntüleme deneyimiyle dış ortamda tam bir performans canavarına dönüşüyor. Kullanıcılar 800 nit’e ulaşan parlaklığıyla Infinity U sürükleyici ekranda en sevdikleri içerikleri izlemenin keyfine varırken, Galaxy M15 5G’nin Göz Koruma özelliği sayesinde göz sağlığı konusunda endişe etmiyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN