Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetSamsung Galaxy Buds FE: Uygun Fiyatlı Kulaklık

  Samsung Galaxy Buds FE: Uygun Fiyatlı Kulaklık

  Samsung Galaxy Buds FE, markanın uygun fiyatlı olmasına rağmen özellikleri yabana atılmayak bir kulaklık olarak elime ulaştı.

  Android cephesinde en güçlü ekosistem cihazları Samsung’da bulunuyor. Markanın kulaklıktan tablete, telefondan takip cihazına kadar birçok farklı ürünü var. Ayrıca bu ürünlerin birbiri ile iletişimi ve kullanımı da gayet kolay.

  Markanın FE yani Fan Edition (Hayran Sürümü) kategorisine dahil ürünler 2020 yılında S20 FE modeli ile başlamıştı. Geçen yıllarda marka FE ailesini genişletti. Artık bu ailede kulaklık ve tablet gibi ürünler de var. Samsung Buds FE de bu ailenin en yeni modellerinden biri.

  Samsung Galaxy Buds FE: Uygun Fiyatlı Kulaklık

  Tam kulak içi bir model olan Samsung Galaxy Buds FE, beyaz ve siyah olmak üzere 2 farklı renk seçeneğine sahip. Kutusu ile beraber 30 saat pil ömrü sunan kulaklık ANC yani gürültü engelleme özelliğine de sahip. Silikon uçlarla gelen bu kulaklıkta kutudan çıkan farklı uçlarla kulağınıza göre ayarlama yapabiliyorsunuz.

  Samsung’un iddiasına göre bu kulaklıklar bas konularında çok iyi sonuç veriyor. Yaptığım testlerde bunu ben de gördüm ve deneyimledim. Ek olarak kulaklıkta ekolayzır ayarları da bulunuyor. Böylece kulaklığın ses kalitesini kendi kişisel zevkinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Bence güzel bir özellik.

  Samsung Galaxy Buds FE

  Auto Switch özelliği ile bu kulaklığı iki Samsung cihaza bağlayıp aralarında otomatik geçiş yapabiliyorsunuz. Mesela bir tablete ve telefona bağlayarak tabletten müzik dinlerken telefon araması geldiğinde otomatik olarak o aramaya geçebiliyorsunuz.

  Kulaklığın konumunu takip edebiliyorsunuz. Bu özellik genelde üst düzey modellerde olsa da Samsung uygun fiyatlı bu modele de bu özelliği eklemiş. Evde kulaklık kaybettiğinizde çok işe yarayacak bir fonksiyon.

  Telefon görüşmelerinde de deneyimlediğim kulaklığı beğendiğimi söyleyebilirim. Tam kulak içi kulaklıklarda ağzınızdan çıkanları karşı tarafa iletmesi biraz zor olabiliyor. Samsung Buds FE bu anlamda iyi iş çıkardı.

  Ek olarak Samsung bir telefon kullanıyorsanız ve destekliyorsa kulaklık size bir yerde unuttuğunuzda haber veriyor. Yine harika ve kullanışlı bir özellik daha.

  Uygun fiyatlı Samsung ekosistemi bir kulaklık arıyor, ses kalitesi ve diğer özellikler sizin için önemliyse önerebileceğim bir model Samsung Galaxy Buds FE. Bu kulaklığı MediaMarkt mağazalarından ya da internet sitesinden satın alabilirsiniz.

  Samsung Galaxy Buds FE

  • 6 mikrofonlu kablosuz kulaklık
  • ANC özelliği
  • Çift cihaz bağlantı desteği
  • Bluetooth 5.2
  • 479 mAh pil (kutu)
  • 1699 TL

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN