Samsung Galaxy A53’ün tasarımı ortaya çıktı

0

Samsung yeni akıllı telefon serisine eklemeye hazırlandığı yeni cihazı için çalışmalarını sürdürüyor. Samsung Galaxy A53 için hem tasarım detayları ortaya çıktı hem de bazı özellikler de kendini gösterdi. Bildiğiniz gibi Samsung orta segmente seslenen telefonlarıyla özellikle kullanıcılar tarafından büyük ilgi görünüyor. Bu noktada yolda olan A53 modeli ise ilk kez karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy A53 hakkında yapılan paylaşımlar ve cihazın tahmin edilen özellikleri

Galaxy A53 modelinin tasarımını Digit sayesinde görüyoruz. A serisinden çok da farklı durmayan bu A53, kompakt tasarım ve fiyat/performans özellerine sahip bir telefon olmasıyla dikkat çekecek gibi duruyor. Öte yandan telefonun ekran tarafında 120 Hz ekran yenileme hızına sahip AMOLED bir ekranla bizleri karşılaması bekleniyor.

Samsung Galaxy A53

Telefonun ön tarafında yer alan özçekim kamerası bir ekran deliğinin içine yerleştirilmiş durumda. Telefonun tasarım tarafında ise klasik olarak siyah, beyaz ve mavi renklerine ek olarak turuncu renginin de sunulduğu ve bu sayede fark yaratması da bekleniyor. Cihazda artık pek çok telefonda bulunmayan 3.5 mm kulaklık çıkışı yer almıyor ve beklendiği kadarıyla telefonda 5G desteği bulunuyor.

Cihazın arka tarafta ise dörtlü bir kamera kurulumuyla bizleri karşılayacağı görülüyor. Genel anlamda şık bir tasarımla ‘iyi özellikleri’ bünyesinde toplaması beklenen bu telefon hakkında bilgilerimiz henüz kısıtlı olsa da ilerleyen günlerde cihaz hakkında daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy S21 FE’nin maketi ortaya çıktı!

Cevap bırakın