Samsung Galaxy S21 FE’nin maketi ortaya çıktı!

0

Samsung’un çıkışı adeta yılan hikayesine dönen modeli Galaxy S21 FE, akıllı telefon dünyasını şaşırtmaya devam ediyor. Daha önce tanıtımı defalarca ertelenen cihaz, her geçen gün yeni sızıntı ve raporlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle son dönemde tanıtım tarihinin belli olduğu iddiasıyla yeniden gündeme gelen cihazın şimdi de tasarımını gözler önüne seren maketi ortaya çıktı.

Bir YouTube kanalı, Galaxy S21 FE’nin maketini paylaştı

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda Samsung, Galaxy S21 FE için açılan destek sayfalarını tek tek kapatılmaya başlamıştı. Bu da cihazın rafa kaldırıldığı iddialarını güçlendirmişti. Bunun üzerine bir Samsung yetkilisinin Galaxy Z Flip 3’ün beklenenden fazla ilgi görmesi ve şirketin gelen siparişleri yetiştirememesi gerekçesiyle cihazın tanıtılmayacağını söylediği iddiaları çıkınca, modelle ilgili tüm umutlar tükenmişti.

Ancak bundan kısa bir süre sonra Galaxy S21 FE’nin SM-G990E model numarasıyla FCC sertifikası aldığı ortaya çıktı. O günden itibaren gerek teknik özellikleri gerekse tanıtım tarihi hakkında birçok sızıntı ile gündemde olan akıllı telefonun son olarak Concept Creator adlı YouTuber tarafından maketi paylaşıldı.

Yayınlanan videoda YouTuberın akıllı telefonun sadece arka panel tasarımını ön planda tutması dikkatlerden kaçmazken, bu durum ekran tarafında bazı sürprizlerin olacağı şeklinde yorumlandı. Arka tarafta ise beklenenin aksine plastik yapıda üçlü kamera kurulumuna sahip bir panel bizleri karşılıyor.

Samsung Galaxy S21 FE’nin tanıtım tarihi şu an için kesin değil. Zira daha önce defalarca ertelenen akıllı telefon, tüm bunların aksine belki de hiç çıkış yapmayabilir. Ancak geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni bir rapora göre cihaz, 5-8 Ocak 2022’de Las Vegas’ta gerçekleşecek olan CES’te kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Cevap bırakın