Samsung büyük sürpriz peşinde!

0

Hepimiz Samsung’dan Galaxy Note 9 modelini beklerken, firma ilginç bir ters köşe hedefinde olabilir. Merakla yolu gözlenen Note modelinin dışında, şimdi de Samsung oyun telefonu için söylentiler gelmeye başladı.

Sony akıllı telefon piyasasını sallayacak!

Samsung oyun telefonu yapıyor!

Samsung cephesinden isabetli sızıntı bilgiler paylaşan bir Twitter kullanıcısı, Samsung’un oyun odaklı bir telefon üreteceğini iddia etti.

Bu bilgiyi paylaşan MMDDJ_ isimli Twitter kullanıcı, Samsung’a yakınlığı ve sızdırdığı isabetli paylaşımlarla biliniyor. MMDDJ_ kullanıcısının iddiaları tutarsa, oyun telefonu konsepti altında bir Samsung marka akıllı telefon görebiliriz. Bu modelin, teknik özellikleri ve tasarımı hakkında ise en ufak bir detay yok.

Tahmin edilen ve yüksek olasılıklı olan tek detay ise işlemci tercihi olacak. Samsung’un üreteceği muhtemel bir oyun telefonunda, Snapdragon 845 işlemcisi yer alıyor. Bunun dışında ise, 6 GB RAM ve 128 GB hafıza gibi teknik özelliklerin de, bu modeli bir oyun telefonu sınıfına sokması için yer alması gerekiyor. Samsung’un böyle bir telefonu tanıtması için ön görülen tarih ise 2019 yılının Ocak ayı olabilir. Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2019 teknoloji fuarında, Samsung marka bir oyun telefonu görmemiz, en mantıklı tarih olarak nitelendirilebilir.

Cevap bırakın