Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetRedmi Note 13 Cep Telefonu Ailesinin Genel Özellikleri

  Redmi Note 13 Cep Telefonu Ailesinin Genel Özellikleri

  Redmi Note 13 cep telefonu ailesi geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Bu ailede farklı modeller yer alıyor.

  Xiaomi yine çoklu ürün stratejisine devam ediyor ve aynı ürünün birden fazla modelini piyasaya sürüyor. Gelenek bu seride de bozulmuyor ve Note 13, Note 13 Pro, Note 13 Pro 5G ve Note 13 Pro Plus 5G olmak üzere 4 farklı model yer alıyor.

  Ailede ekran boyutları tüm modellerde aynı. Ekran teknolojileri de tüm modellerde AMOLED. Diğer yandan Pro 5G ve Pro Plus 5G modellerinde ise CrystalRes AMOLED teknolojisi kullanır. İşlemci tarafında, Note 13 modelinde Snapdragon 685, Note 13 Pro’da MediaTek Helio G99-Ultra, Note 13 Pro 5G’de Snapdragon 7s Gen 2 işlemcisi bulunuyor. Note 13 Pro Plus 5G’de ise MediaTeck Dimensity 7200 Ultra tercih ediliyor.

  Redmi Note 13

  Giriş modeli Note 13, amiral gemisi ise Note 13 Pro Plus 5G olarak belirlenir. Fiyat aralığında baktığımızda ise Redmi Note 13 11.999 ₺ ile en uygun fiyat oluyor. Ayrıca en pahalı olan Note 13 Pro Plus ise 24.999 ₺ fiyat etiketine sahip.

  Bu modeller özellikle orta ve orta üst seviye kategorisinde cep telefonu arayanların ilgisini çeker. Diğer yandan ilk 3 model IP54, Note 13 Pro Plus 5G’de ise IP68 dayanıklılık sertifikasına sahip. Bu, suya karşı daha yüksek bir dayanıklılık sağlar.

  Xiaomi yine zengin seçenekleri olan bir telefon ailesi üretmiş. Note serisi markanın uzun yıllardır üretim yaptığı güzel bir kategori. Ayrıca bu kategorinin yeni üyeleri de rekabete dahil oluyor ve tüketicilere birden fazla seçenek sunar.

  Yazıda 4 modelin özelliklerini ve özel tabloyu paylaşıyorum. Bununla birlikte Note 13 ailesinin özelliklerini siz de net bir şekilde göreceksiniz ve karşılaştırma yaparak hangisinin sizin için uygun olduğuna karar verirken bu tablodan faydalanabileceksiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN