Razer Phone 2’nin tanıtım tarihi belli oldu

0

Yılın merakla beklenen ‘oyun’ telefonu Razer Phone 2 için beklenen haber geldi; Android’li oyun telefonunun tanıtım tarihi belli oldu. İşte ayrıntılar…

Oyun ekipmanları ve bilgisayarları üreticisi kimliğini geçtiğimiz yılın Kasım ayında piyasaya sunduğu akıllı telefon modeliyle çeşitlendiren Razer, beklenen duyurusuyla kamuoyunda heyecan yarattı. Şirket, 10 Ekim 2018 tarihi için ABD’de lansman daveti geçti.

Los Angeles / Hollywood’da gerçekleştirilecek lansman etkinliğinde Razer Phone 2’nin tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Razer Phone 2’nin açılış konuşması, ardından da özel bir grup için 1-1,5 saat arası ön inceleme imkanının sunulması söz konusu. En nihayetinde ise 2018’in son aylarında, belki de yıla damgasını vuracak ‘oyun odaklı’ akıllı telefon duyurusu yapılmış olacak.

İddialı gelecek

Razer Phone 2’nin güçlü donanım özellikleri ile öncül modelinde olduğu gibi sınırları bir hayli zorlaması bekleniyor. 10 GB RAM iddialarının da gündeme geldiği modelin mobil oyun deneyimine çok ileri seviyede bir bakış açısı getirmesi muhtemel görünüyor.

Ekim ayı tanıtım ayı…

Öte yandan Ekim ayının mobil cihaz duyuruları açısından öne çıktığını belirtelim. Razer Phone 2’nin 10 Ekim’de tanıtılmasından önce 3 Ekim’de LG V40, 9 Ekim’de Huawei Mate 20 ve yine merakla beklenen bir diğer model olan Google Pixel 3 tanıtımları gerçekleştirilecek.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Takipte kalınız…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın