Razer Phone ile tanışın

0

Daha önce akıllı telefon geliştirdiği yönünde haberleri haber sayfalarımıza taşıdığımız Razer, bu alandaki beklentilere yanıt verdi ve 120 Hz UltraMotion ekrana sahip ilk akıllı telefon Razer Phone, beraberindeki çok sayıda üst segment donanımsal özellik eşliğinde tanıtıldı. Oyuncu ekipmanları üreticisi Razer’ın ilk telefonu olma özelliğiyle dikkat çeken model, mobil oyunlardaki grafiklerin daha akıcı olmasına yardımcı olan ekran teknoloji, işlemci ve bellek teknolojisi ile fark yaratma iddiasında.

Cihazda Snapdragon 835 işlemcisi, 8 GB RAM, 1440 x 2560 çözünürlüklü 5,7 inç ekran, 64 GB depolama alanı, 4000 mAh’lık hızlı şarj destekli batarya kapasitesi ve arkasındaki çift 12 MP kamera özellikleri öne çıkıyor. alüminyum yekpare kasaya sahip olan Razer Phone’da Android Nougat işletim sistemi önyüklü, 2018 baharında Android Oreo güncellemesi alacağı kaydediliyor. Arayüz olarak Nova Launcher’ı kullanacak olan Razer Phone’da Google Asistan desteği de yer alıyor.

Öte yandan mobil alanda en popüler MOBA oyunlarından olan “Arena of Valor” da dahil pek çok oyun Razer Phone için özel olarak optimize edileceği duyuruldu.

Cihazla birlikte gelecek oyunlardan bazıları şöyle;

“Final Fantasy XV Pocket Edition”

“Gear.Club”

“RuneScape”

“Old School RuneScape”

“Lineage 2: Revolution”

“Gear.Club”

“World of Tanks Blitz”

“Shadowgun Legends”

“Titanfall: Assault”

“Tekken”

Android işletim sistemiyle gelen akıllı telefon, aynı zamanda Dolby Atmos ses teknolojisine sahip. Bu sayede kullanıcılara daha canlı ve gerçekçi ses deneyimi sağlanacağı belirtiliyor.

Cevap bırakın