Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilandroidPopüler mobil oyun Honor of Kings yeni güncellemeleri ile oyunseverlerin karşısında

  Popüler mobil oyun Honor of Kings yeni güncellemeleri ile oyunseverlerin karşısında

  Mobil moba devi Honor of Kings’e gelen son güncellemeyle oyun deneyimi geliştirilirken, yeni oyun modları ve üç yeni Kahraman da tanıtıldı.

  Dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu Honor of Kings, oyunu daha eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan yeni özellikler ve içeriklerle büyük bir güncelleme duyurdu. Ayrıca bu güncelleme,  geleceğin yıldızlarını keşfedip yetiştirmeyi amaçlayan büyük espor girişimi Honor of Kings Invitational duyurusuyla birleşiyor.

  İşte oyuncuların karşılaşacakları yeni kahramanlar ve özellikleri:

  Garo: Sakin kişiliği ve zarif tavırlarıyla rakiplerini aldatabilen Garo, eşsiz yay okçuluğu becerileri ve uzun yayıyla düşmanlarını uzaktan rahatlıkla hedef alabiliyor. Ayrıca oyuna eklenen ultisiyle ekibine saldırı hızı ve kritik vuruşlar ekleyen bir güç de veriyor.

  Heino: Biri menzilli, diğeriyse yakın dövüş saldırılar için olmak üzere iki farklı forma sahip olmanın avantajını kullanan Heino, ultisiyle zamanı geri döndürerek savaşın sonucunun değiştirilmesine olanak tanıyor.

  Allain: Merhametli görüntüsüne rağmen rakiplerine savaş alanında ikiz kılıçlarıyla ciddi hasarlar verip ardı ardına skor alabilen Allain’in ultisi şarj olduğunda, havaya yükseliyor ve yüksekten hasar verirken hedef alınamaz hale geliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN