Saati duvara ya da tavana yansıtan projeksiyonlu uyandırma cihazı

0

Sabahları planladığınız saatte uyanmak için en ideal çözümlerden biri alarm saatli radyo kullanmaktır. Bu ürünler, yavaş yavaş yükselen alarm sesiyle sizi uyandırma görevini başarıyla yerine getirirler. Radyolu olması nedeniyle, sabah sevdiğiniz radyo istasyonundan yavaş yavaş yükselen şarkılarla güne başlamak da güzel bir seçenektir. Bu yazıda size, Philips’in yenilikçi alarm saatli radyo ürününden bahsedeceğim.

PHILIPS AJ4800 Alarm Saatli Radyo

Yatağınızda sırt üstü yatarken tavanda saati görebilirsiniz

AJ4800 model numarasını taşıyan bu ürünün, klasik alarm saatli radyolardan en büyük farkı dahili bir projektöre sahip olması ve saati duvar ya da tavana yansıtabilmesi. Bu sayede yatağınızda sırt üstü yatarken gözünüzü aralayıp tavana baktığınızda saatin kaç olduğunu görebilirsiniz. Tabii ki fonda sevdiğiniz şarkıların çaldığını da hesaba katarsanız güzel bir sabaha uyandığınızı şimdiden hayal edebilirsiniz.

Her dokuz dakikada bir alarmı erteleyebilirsiniz

Sizi uyandırmak için ürünün alarmı çaldığında ya da radyo çalmaya başladığında eğer biraz daha uyumak niyetindeyseniz, alarm erteleme fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Erteleme tuşuna her bastığınızdan dokuz dakika sonra alarm tekrar çalar. Siz alarmı bütünüyle kapatana kadar her dokuz dakikada bir erteleme avantajından yararlanabilir, uyku keyfinizi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

PHILIPS AJ4800

Sadece uyanırken değil uyumaya çalışırken de sizinle

Philips’in AJ4800 model alarm saatli radyosu, sadece uyanmak için değil, keyifli bir şekilde uykuya dalabilmeniz için de size yardımcı oluyor. Sevdiğiniz müzikler eşliğinde uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcı fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

PHILIPS AJ4800 Alarm Saatli Radyo

Sevdiğiniz radyo istasyonunun müzikleriyle güne veda edin

Belirlediğiniz radyo istasyonunu uykudan önce ne kadar süreyle dinlemek istediğinizi belirleyebiliyorsunuz. Örneğin 15 dakika, 30 dakika ya da 60 dakika gibi bir zaman belirttikten sonra gözlerinizi kapatıp uykuya hazırlanabilirsiniz. Bu akıllı uyandırma cihazı, belirlediğiniz süre boyunca size eşlik edecek ve daha sonra kendiliğinden bekleme moduna geçecektir.

Zayıf ışıkta bile rahat okunan LCD ekran teknolojisi

Üründe kullanılan arkadan aydınlatmalı LCD ekran, zayıf ışıkta bile kolay izleme ve kullanma imkânı sağlıyor. Bu sayede tarih, saat ve alarm zamanı gibi tüm bilgileri kolayca görmek mümkün oluyor. Ürün, kutu içeriğinde gelen AC-DC adaptörü sayesinde elektrik prizinden enerjisini alıyor. Aynı zamanda pil ile de kullanabiliyor. Enerji kesintileri dikkate alınırsa, ürünün içinde her zaman yeterli enerjisi olan pil bulundurmanızı tavsiye ederim.

PHILIPS AJ4800 Alarm Saatli Radyo

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda size projeksiyonla saati duvara ya da tavana yansıtan akıllı uyandırma cihazı PHILIPS AJ4800 Alarm Saatli Radyo hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm alarm saatli radyo seçeneklerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Verilerinizi güvenle saklayabileceğiniz taşınabilir disk önerileri

Adrenalin bağımlıları için yarış oyunu önerileri

Kablosuz TV klavyesi ile konforu yaşayın

Cevap bırakın