Oyunseverler için kablosuz fare konforu

0

Oyunseverler için en önemli aksesuarların başında gelen farelerin seçimi çok önemli. Çünkü kullandığınız farenin teknik yetenekleri, oyundaki başarınızı etkileyen faktörlerden biri. Bu nedenle üretici firmaların sadece oyuncular için tasarlanmış fareleri var.

‘Batarya bitti’ sorunu tarih olacak

Aksesuar üretiminde önemli firmalardan biri olarak Logitech de G502 Lightspeed modeliyle oyuncuların performansına olumlu katkı sağlıyor. Kablosuz olarak kullanılabilen Logitech G502 Lightspeed USB oyun faresi, kablosuz şarj desteğiyle de bataryanızın bitmesine hazırlıksız yakalanmaktan sizi kurtarıyor.

PowerPlay kablosuz şarj seçeneği

Logitech G PowerPlay kablosuz şarj sistemi, oyun oynarken bile farenizi şarj ettiği için hiçbir zaman batarya tükenir endişesi yaşamıyorsunuz. Bu özellikten yararlanmanız için tek yapmanız gereken, PowerPlay kablosuz şarj çözümünü ayrıca satın almak ve USB kabloyla bilgisayarınıza bağlamak.

Logitech G502 Lightspeed

5 dakika şarjla 2,5 saat oynayın

Ürünü USB 2.0 kablo kullanarak 5 dakika şarj ettiğinizde 2,5 saat oyun oynayabilme fırsatı elde ediyorsunuz. Batarya ömrü varsayılan ışıklandırma kullanıldığında 48 saat, ışıklandırmasız ise 60 saate kadar dayanabiliyor.

Aslında Logitech’in G502 modeli kablolu ve büyük bir kullanıcı kitlesi yakalayan oyun faresiydi. Logitech G502 Lightspeed ise klasik modelin güncellenmiş kablosuz hali. Kablosuz fareler söz konusu olduğunda özellikle oyuncu farelerinde tepki süreleri önem kazanıyor.

Kablolu fareler kadar hızlı

Logitech G502 Lightspeed kablosuz oyuncu faresi, önyargıları yıkıyor ve kablolu modeliyle hemen hemen aynı performansız kablosuz olarak sağlıyor. Bu nedenle klasik G502 modelinden memnun olup da kablosuz modellere geçmekte kararsız kalanlar için Logitech G502 Lightspeed tatmin edici bir ürün.

Logitech G502 Lightspeed

16.000 DPI’ye kadar hassasiyet

Farede kullanılan Logitech’in yeni nesil HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K sensörü, daha iyi tepki süresi ve hassasiyet elde etmenizi sağlıyor. 32 bit ARM işlemcisi bulunan ürün, 16.000 DPI’ye kadar hassasiyet ve 400+ IPS’i (izleme hızı) ile de oldukça iddialı bir oyuncu faresi. Tepki süresi ise sadece 1 milisaniye.

Ağırlık ve dengesi ayarlanabiliyor

Kablolu modeline göre 7 gram daha hafif olan ürünün ağırlığı ise sadece 114 gram. Farenin ağırlığı ve dengesi kullanıcıların ihtiyacına göre ayarlanabiliyor. Bu amaçla ürünün kutusundan 4 adet 2 gramlık 2 adet de 4 gramlık metal ağırlıklar çıkıyor. Bu ağırlıkları farenize takarak ağırlığınız dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

LIGHTSYNC RGB aydınlatma teknolojisi

Oyunculara kablosuz özgürlük sunan Logitech G502 Lightspeed, tam spektrumlu ve tamamen özelleştirilebilir LIGHTSYNC RGB aydınlatma teknolojisini destekliyor. Bütün Logitech G RGB aygıtlarınızı birbirleriyle senkronize etmenize imkân veren ürün ile yaklaşık 16,8 milyon renkte ışıklandırmayı odanıza ve kurulumunuza göre özelleştirebiliyorsunuz.

Logitech G502 Lightspeed

Logitech G HUB yazılımıyla kişiselleştirin

Ürünün gelişmiş özelleştirme yeteneği mevcut. Logitech G HUB yazılımı sayesinde Logitech G502 Lightspeed kablosuz oyuncu faresinin kişiselleştirme özellikleri yönetilebiliyor.

Logitech G HUB yazılımıyla özelleştirilebilen 11 programlanabilir tuş mevcut. Bu tuşlara çeşitli görevler ve makrolar atanabiliyor. Üründe ek olarak iki modlu hiper-hızlı kaydırma tekerleği bulunuyor.

Windows, Mac OS ve Chrome OS destekli

Logitech G502 Lightspeed kablosuz oyuncu faresi Windows, Mac OS ve Chrome OS işletim sistemleriyle çalışabiliyor. Ürünün satış koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sorularınız olursa yorumlara yazabilirsiniz

Bu yazıda Logitech G502 Lightspeed kablosuz oyuncu faresi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Verimli çalışmanıza yardımcı olacak Chrome eklentileri

İdeal taşınabilir bilgisayar: ACER Swift-3

Alarmlı radyo ve akıllı telefonun mükemmel uyumu

Cevap bırakın