Oyuncu Laptopu Almalı mı? Almamalı mı? Yoksa Hiç Düşünmemeli mi?

0

Yaşanan pandemi sonrasında laptop kullanımı oldukça arttı. Peki, Oyuncu Laptopu alırken nelere dikkat etmek lazım? Yakından bakalım…

Kişisel bilgisayar kullanma alışkanlığımız yaşanan pandemi sonrasında tamamen değişti. Eskiden her eve bir bilgisayar derken; bugün artık evde herkese bir bilgisayar noktasına geldik. İşte bu süreçte kullanıcıların nasıl bir bilgisayar almalıyım? Sorusu ile karşı karşıya kaldıklarını görüyoruz. Bu noktada son dönemin popüler ürünlerinden birisi olan oyuncu bilgisayarları da oldukça dikkat çekmeye başladı. Peki Oyuncu Laptopu alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Bu noktada nasıl bir yol izlemeliyiz? Oyuncu laptoplarında en büyük alım kriteri hangisi?

İşte bu ve buna cevap bulabileceğiniz birçok soruyu aşağıdaki videoda bulabileceksiniz. Yeni nesil ekran kartları ile birlikte oyun oynama ve FPS değerleri tarafında büyük atılım gerçekleştirildi. Bu noktada kullanıcıların tercihlerine ve bütçelerine göre her türlü ürünü MediaMarkt mağazalarında bulmak ve bunları test etmek de mümkün.

Yeni nesil oyun motorları ve bunların bize sundukları ile birlikte bazı algıların da değiştiğini görüyoruz. Zira eskiden oyun geliştiren şirketler o anki bilgisayarların oyunlarını oynatamaması ile gurur duyarken  bugün artık oyunların orta seviye oyuncu bilgisayarlarında bile oldukça iyi bir performans ortaya koyduklarını görüyoruz. Bunun en büyük sebebi ise kim ne derse desin oyun konsollarının performanslarının ciddi anlamda artması diye düşünüyoruz.

Peki iyi bir oyuncu laptopu nasıl olmalı? Hangi kriterlere sahip olmalı? Gelin birlikte değerlendirelim…

Cevap bırakın