OPPO’dan güncelleme sözü! En az 3 ana güncelleme alacak

0

Akıllı telefon pazarının yükselişte olan isimlerinden OPPO, yeni bir güncelleme sözü verdiğini duyurdu. OPPO güncelleme desteği ile güncel kalacak modeller arasında Find X serisi, Reno serisi, F ve A serileri yer alıyor. Bu cihazların büyük bir kısmı 2 ana Android güncellemesi alacak.

OPPO güncelleme desteği ile güncel kalacak modeller listesi

Find X Serisi 3 ana Android güncellemesi alacakken, yaklaşık 4 yıl da güvenlik güncellemesi alacak. Reno serisi, 2 ana Android güncellemesine ek olarak 4 yıl güvenlik güncellemesine kavuşacak. Öte yandan F serisi cihazlar da en az 2 ana Android güncellemesine ek olarak 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak. Yine OPPO’nun A serisi cihazları 1 ana Android güncellemesine kavuşacak. 4 yıl da güvenlik güncellemesi alacak.

Hatırlatmak gerekirse 2019 yılından daha önce tanıtılmış olan cihazlar için güncelleme desteği hakkında bir ‘söz’ bulunmuyor.

Resmi kaynaklardan yapılan açıklamada Find X2, Reno 3, Reno 4, Reno 5, Reno 6 modellerine ek olarak A53 5G, A55 5G, A72 5G, A92s 5G, ve K7/K9 modelleri de güncel kalacak cihazlar arasında yer alıyor.

OPPO’nun ColorOS 12 duvar kağıtları sızdırıldı (indirme linki)

Cevap bırakın