OPPO’nun ColorOS 12 duvar kağıtları sızdırıldı (indirme linki)

0

OPPO, bu ayın başlarında en yeni arayüzü ColorOS 12’nin duyurusunu yaptı. Güncelleme henüz piyasaya sürülmedi. Ancak bazı kullanıcılar Android 12’ye uyarlı ColorOS 12’nin duvar kağıtlarını sızdırmayı başardı.

Bilindiği üzere ColorOS 12, Ekim ayından itibaren halka açık beta testlerine başlayacak ve başta amiral gemisi cihazlara ulaşacak. Henüz tüm herkesin güncellemeye ulaşması için epey bir süre var. Ancak resmi sürüm öncesinde yeni arayüzün getirdiği duvar kağıtlarını cihazlarınıza indirmek mümkün.

ColorOS 12 duvar kağıtlarını cihazlarınıza uyarlayın

Tanınmış teknoloji ajanlarından Ice Universe, OPPO’nun ColorOS 12 duvar kağıtlarını sızdırmayı başardı. Sizler de bu kaynak tarafından paylaşılan HD kalitede duvar kağıtlarını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ColorOS 12, getirdiği görsel yenilikler ve özellikleriyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. OPPO cephesinde büyük bir atılım olan arayüz, hem performans hem de akıcılığı ileri bir seviyeye taşıdı. Buna ek olarak ”Omoji” ismindeki yeni AR emojileri, güncellenen gizlilik ayaları ve PC tarafında cep telefonuna çağrı gibi özellikler de, yine ColorOS 12’nin getirdiği önemli yeniliklerden birkaçı.

Planlamalara göre OPPO, ColorOS 12 güncellemesini Ekim ayında halka açık olarak test etmeye başlayacak. Şirketin amiral gemisi modellerinden Find X3 serisi, Android 12 tabanlı güncellemeyi alan ilk şanslı üyeler olacak.

Cevap bırakın