Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilandroidOPPO Reno11 F 5G Türkiye’de kullanıcılarla buluştu

  OPPO Reno11 F 5G Türkiye’de kullanıcılarla buluştu

  OPPO, göz alıcı tasarımı ve etkileyici özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken yeni modeli OPPO Reno11 F 5G’yi Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sundu.

  OPPO, göz alıcı stili 120 Hz Çerçevesiz AMOLED Ekran ve 64MP Ultra Net Üçlü Kamera ile birleştiren yeni modeli Reno11 F 5G’yi Türkiye’de tüketicilerle buluşturdu. Yaz mevsiminin coşkusunu yansıtan Okyanus Mavisi ve Palmiye Yeşili renkleriyle göz dolduran Reno11 F 5G, sunduğu yüksek performans ve uygun fiyatla orta segment akıllı telefon kategorisinde kullanıcıların akıllı telefon deneyimini zirveye taşımayı hedefliyor.

  Ultra ince ve hafif tasarımı, sadece 7,54 mm kalınlığı ve 177g ağırlığı ile orta segmente yeni bir soluk getiren telefon hayatı maksimum düzeyde yaşamak isteyen tüketicilerin gün boyu dayanan ve hızla şarj olan uzun ömürlü yol arkadaşı olacak; uzun mesajlaşma, oyun oynama veya izleme seansları sırasında da onlara konfor sunacak.

  Reno11 F 5G 6.7 inç boyutundaki Sınırsız 120Hz AMOLED Ekranı, canlı ekran teknolojisi, ekranın her iki yanında ultra ince 1.47mm çerçevesi ve %93.4 ekran gövde oranıyla ile kullanıcılara neredeyse tam bir ekran deneyimi ve kusursuz görüntüleme sunuyor. 1 milyardan fazla renge sahip parlak 10-bit AMOLED ekran, 1100 nit zirve parlaklığı ile gerçeğine yakın fotoğraflar çekme imkânı veriyor. 120Hz akıcı yenileme hızı ile sosyal medya deneyimini üst seviyeye taşıyan telefon, 90 nit’in altındaki 2160Hz PWM karartma ile de daha göz dostu bir kullanım sunuyor.

  Reno11 F 5G, 64MP Ultra-Net Üçlü Kamera ve 4K kayıt özelliği ile içerik yakalamak için ideal bir seçenek. Telefonun yüksek çözünürlüklü 64MP ana kamerası, ultra geniş ve ayrılmış bir makro kamerası ile ayrıntı dolu fotoğrafları başarıyla çekmeyi sağlıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN